ping do routera .
#1

Mój ping do routera jest 1ms - 9ms wykorzystaniem cmd testować . Używanie połączenia przewodowego . Router ASUS AC66U .. jest to normalne? Testowane z 2 PC wired 1szt stosując 1m Kabel LAN cat5e kolejnym użyciem 15m .. jest coś nie tak ? Próbowaliśmy zresetowaniu routera , ale wciąż to samo. Jest uszkodzony przewód lub Mój router jest uszkodzony?
Reply
#2

U nigdy nie powiedzieć nam swoje wyniki badań , u Test 2 nad tym, co wynika ??
Reply
#3

Utajenia > 1ms nie jest normalne w przypadku połączenia przewodowego . Możesz chcieć sprawdzić średnie obciążenie rutera i zobaczyć czy jest coś wyginanie cykli CPU
Reply
#4

U migać .354 beta firmware ?
Reply
#5

Ya pomocą firmware beta. ..
Reply
#6

Widziałem w Internecie niektóre z nich za pomocą firmware beta mający podobny problem .. może to być firmware obudowy to?
Reply
#7

ry0suk1 napisał: Widziałem w Internecie niektóre z nich za pomocą firmware beta mający podobny problem .. może to być firmware obudowy to? dlaczego nie możesz obniżyć je i dzielić się , czy problem nie ustępują ?
Reply
#8

Więc jesteś 3rd taki, który wspomniał o tym z .354
Reply
#9

hmmm powrotem do .270 firmware , wszystko wróciło do normy .. wydaje się, że jest o 0,354 problemu teraz .. nawet z najnowszym firmware merlin że używanie .354 .
Reply
#10

Właśnie testowany kopalni jako well..im nie dostanę moich > 1ms nawet na świeżym routera .. Miałem kopalni otrzymuje 1 na 1 myśląc, że to wada routera .. ale wydaje się być taka sama .. moja bezprzewodowa jest niepewny .. moja przewodowy jest zły .. To robi wydaje się warte 300 dolarów w ogóle ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)