[ Maylyn za Review] ASUS RT- AC87U
#1

[ Maylyn za Review] ASUS RT- AC87U
Reply
#2

ASUS RT- AC3200 - Tri -Band Router Zespół Sterujący Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Z bliska i osobista z pierwszym ASUS 4x4 dwuzakresowy adapter 2,4 GHz / 5 GHz . ASUS EA- AC87 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Należy pamiętać, że opakowania detalicznego ASUS RT-AC87U APAC będzie zupełnie inny z amerykańskich odpowiedników, a dioda LED zarówno dla ASUS RT-AC87U / ASUS RT-AC87R na całym świecie będzie niebieska dioda LED zamiast białego. Białe diody LED są bardzo Pierwsze pobierania próbek ASUS RT-AC87R / ASUS RT-AC87U, tylko kilka ćwierkania mają to, że jest w tym pierwszą partię ASUS RT-AC87R. ASUS RT-AC87U US Opakowania Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz ASUS RT-AC87U APAC Opakowania andr3wyong napisał: Obrazek kuponów ~ Mr Monkey Białe diody LED są bardzo Pierwsze pobierania próbek ASUS RT-AC87R / ASUS RT-AC87U, tylko kilka ćwierkania mają to, że jest w tym pierwszą partię ASUS RT-AC87R, można wziąć go jako limitowana edycja Właściwie dlatego ASUS zmienia się z białego na niebieski to dlatego, że jest zbyt jasne w oparciu o opinie. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Z imponującą sprzętu pod maską , jak o oprogramowaniu ? Przedstawiamy nowy ASUSWRT 2.0 Nowa sieć mapie ~ Zobacz szczegółowe informacje o urządzeniu ~ Zawierać moduły bardziej zindywidualizowane Dynamiczne zarządzanie ruchem ~ Czasie rzeczywistym schemat ruchu sieciowego ~ Adaptacyjne QoS ~ Kontrola ruchu i analiza ~ Historia online AiProtection Trend Micro dla th
Reply
#5

Próby real life Dla tych, których obchodzi to, co jest w środku ASUS RT- AC87U i po prostu chcą surowych niesławnych numery speedtest , że ASUS RT- AC87U jest więcej niż zdolne do dostarczania na przewodowe max 1 Gbps symetryczne ( dół / góra ) we współpracy z ViewQwest . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Speedtests ( zadanie jest uruchomione ) są prowadzone i obrazów Screengrab w czasie rzeczywistym. Broadcom CTF Lvl 1 ( CTF ) tylko Na dół W górę Oba testy wykazały prawie 100 % aktywności procesora na pierwszym rdzeniu włączając działalność + 60 % w stosunku do drugiego rdzenia , jak również. Broadcom CTF Lvl 2 - ( CTF + FA ) Na dół W górę 0 % aktywności CPU !!!! Czytelnicy zapraszamy do kontrolowania tych obrazów . będę przerobić te testy z USB 3.0 przesyłanie w tle, aby symulować działania , aby udowodnić , że stan CPU nie jest uszkodzony wkrótce.
Reply
#6

Inne informacje i dodatek 23/08/2014 ASUS RT-AC87U atrapa UI jest na żywo i do góry do wglądu ~> Wireless Router ASUS RT-AC87U UI 24/08/2014 ASUS RT-AC87U Oficjalna strona internetowa znajduje się pod napięciem Networking - RT-AC87U - ASUS 29/08/2014 ASUS RT-AC87U Firmware version 3.0.0.4.376.2678 Wzmocnienie i nowe funkcje. 1. Dodano ikony aplikacji w Bandwidth Monitor. 2. Zwiększona Wi-Fi, a dioda LED przycisku czas reakcji 3. Dodano zmniejszając 3.0 przełącznik zakłóceń w ramach sieci map USB USB. Poprawione błędy: 1. Naprawiono problem OpenVPN UI. pokazy klienta OpenVPN odłączyć ale jeszcze połączyć się z serwerem VPN. 2. Naprawiono błąd synchronizacji NTP problem podczas ręcznie przypisać do serwera NTP. 3. Poprawiono kompatybilność AiCloud problem przy korzystaniu IE11. 4. Poprawiono PPTP VPN kwestia połączenia z serwerem, który jest spowodowany szczególnym charakterze. Zaktualizowany sterownik Quantenna: 1. Poprawiona wydajność Zakres długości w RT-AC87U podłączenia do scenariusza RT-AC87U. 2. Naprawiono problem, ping test środowiska hałasem. 3. Poprawiono przepełnienie bufora RX w teście warunków skrajnych długi czas. ~> Http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wir...0043762678.zip
Reply
#7

Hmm, dlaczego nie pole uderzające w porównaniu do nudnego i zagraconym konstrukcji skrzynki , która przechodzi przez całą drogę w dół do taniego N15U A także , tym ważniejsze pytanie. Jakieś 台灣 生產 出 ( Made in Tajwan) 的 AC87U ?
Reply
#8

Bezprzewodowy AP EA- AC87 ?
Reply
#9

cześć Mam pewne qns . Myśląc , aby uzyskać ten router RT- AC87U zastąpić mój 5 + letniego DLINK DIR- 855 . W moim pokoju mam słaby sygnał ze starego routera. I przy użyciu AZTECH HomePlug aby jeden "LAN " w moim pokoju i podłączyć do dodatkowego routera wifi w wykorzystaniu pokojowej. Czy to RT- AC87U mają dłuższy zasięg zasięgu? A Wat zrobić EA- AC87 naprawdę ? I dun zrozumieć jego wykorzystanie 3w1 i mieć 5 portu LAN na nim. Więc EA- AC87 będzie " otrzymują " sygnał z RT- AC87U i musimy wykorzystać port portu dla połączenia ? A może jeszcze nie " odbiera " i " wysyłania " na sygnale do innego urządzenia bez lan ? Dziekujemy jeśli ktoś może mi wyjaśnić .
Reply
#10

Cochran napisał: cześć Mam pewne qns . Myśląc , aby uzyskać ten router RT- AC87U zastąpić mój 5 + letniego DLINK DIR- 855 . W moim pokoju mam słaby sygnał ze starego routera. I przy użyciu AZTECH HomePlug aby jeden "LAN " w moim Roo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)