[Recenzja ] D' LINK DCS - 2630L (Full HD 180 stopni Wifi Camera)
#1

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Product Link tutaj     Kluczowe cechy - Rozdzielczość Full HD 1080p - 16 stóp w całkowitej ciemności z wbudowanymi diodami IR - 180 ° pole widzenia - Czujnik PIR / Dźwięk i detekcji ruchu - Gniazdo kart MicroSD do zapisu lokalnego - Wbudowany mikrofon i głośnik dla 2-way komunikacji - Zdalny dostęp do urządzeń przenośnych aplikacji lub strony internetowej , aby zobaczyć i udało aparatu     Przeglądu dotyczącego DCS- 5222L tutaj
Reply
#2

Fizyczny Zawartość Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Regulowany kąta jest ograniczona. Jak widać , to są w stanie obracać kamerę i ustawić ramię.
Reply
#3

Ustawiać Pobierz aplikację ' mydlink Lite " albo z Apple App Store lub Android Play. Jeśli masz konto DLINK , zaloguj się . Jeśli nie, utwórz go. Wybierz opcję " Dodaj nowy aparat " Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Spowoduje to do tego ekranu Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wyjmij kartę szybkiej instalacji Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zeskanować QR Code Podłącz zasilanie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Naciśnij przycisk WPS na routerze wifi Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Kontynuacja przez przycisk WPS na kamery Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Poczekaj na obu z nich do ' Talk ' , aż dioda LED na kamery zmienia kolor na zielony Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Gotowe! Program zapyta , czy chcesz dodać ten aparat do swojego konta Dlink . Dla innych konfiguracji kamery za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej , pls odnoszą się do mojego przeglądu DCS- 5222L tutaj
Reply
#5

Jakość wideo Będę porównać jakość wideo z tych 3 modeli : Z lewej strony; DCS- 2136L (720p ) , DCS - 5222L (720p z patelni & tilt ) i DCS- 2630L (1080p z 180deg ) Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 3 Brothers patrząc po domu w nocy. 2136L emituje silne światło , aby pomóc jej widzieć w całkowitej ciemności . Bez włączania tego światła , to jest całkowicie bezużyteczne w nocy. Dlatego też, jeśli nie chcesz, aby to światło , 2136L nie jest dla ciebie . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

DCS- 2136L DZIEŃ Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz NIGHT ( z wbudowanym światłem dostrojony On) Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz DCS- 5222L DZIEŃ Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz NIGHT ( z IR LED) Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz DCS- 2630L DZIEŃ Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz NIGHT ( z IR LED) Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Ostateczny werdykt Jest to zdecydowanie najlepsza kamera IP Próbowałem z DLINK. Obraz jest jasny i kolorowy jest imponująca. Aparat jest dość ciężki w porównaniu do 2136L i 5222L. Użyłem taśmy 3M tylko zamontować mój 2136L, ale nie odważą się spróbować go na tej 2630L. Pełne HD i 180 stopni szerokokątny to główne punkty sprzedaży do 2630L. Możesz być sędzia, nie piszę o nich. 2360L jest połączony przez wifi, nie ma portu LAN. Na początku miałem wątpliwości co do stabilności połączenia, ale okazało się mnie źle. 801.11ac jest bardzo stabilny. Nie kropla w związku, ponieważ mam go 3 tygodnie temu. Muszę podkreślić ten fakt; Uważam, że regulacja kąta kamery jest bardzo ograniczona. Można jedynie ustawić ramię do przodu i do tyłu, i obracaj kamerą lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. To brakuje 3 osi, więc jeśli masz zamiar go zamontować na ścianie, trzeba odpowiednio zaplanować wcześniej wiercenia otworów. Za I przeciw Zalety - Full HD - Widok 180 stopni bez efektu rybiego oka (bez wypaczenia) - Konfiguracja było całkiem łatwe dla bezprzewodowych. Zajęło mi około 7min. - Detekcja ruchu i wykrywania dźwięku - Możliwość nagrywania do QNAP NAS - Bardzo dobra jakość obrazu na Dzień i Noc Wady - Drogie w $ 289 - Ograniczony kąt dostosowanie do montowania kamery - Brak bezpośredniego połączenia przewodowe (może nie być konieczne negatywnym punktem tutaj ponieważ połączenie bezprzewodowe jest stabilny)
Reply
#8

DCS- 2630L wyglądają najlepiej hor
Reply
#9

Jesli spojrzeć na widzenie w nocy , nie jest lepsza dystrybucja IR na otaczającą porównaniu Wanscam OEM w Singapurze. I nie widzę żadnego osnowę narożników ani blurness . Pomimo tego, że stały aparat , to jest więcej niż wystarczające na pokrycie domu. Hows detekcję ruchu ?
Reply
#10

geckoSG napisał: Jesli spojrzeć na widzenie w nocy , nie jest lepsza dystrybucja IR na otaczającą porównaniu Wanscam OEM w Singapurze. I nie widzę żadnego osnowę narożników ani blurness . Pomimo tego, że stały aparat , to jest więcej niż wystarczające na pokrycie domu. Hows detekcję ruchu ? działa dobrze. NVR ma problemu z żadnym z moich dlink kamery po wykryciu ruchu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)