Rozszerzenie zasięgu WiFi
#1

Hi guys, WiFi w niektórych pokojach w moim domu ma tendencję do spadku . Miałby DLINK dap1520 Range Extender być w stanie połączyć się z moim Singtel wydane routera i rozszerzyć zasięg wifi ? Mój plan jest 500Mbps i nie jestem zbyt pewny co marka routera.
Reply
#2

Układ z domu i lokalizacji routera pomogłoby nam doradzić .
Reply
#3

Gdzie jest lokalizacja routera ?
Reply
#4

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Dzięki chłopaki. To w salonie w kącie obok balkonu .
Reply
#5

Ładne mieszkanie u mnie tam ... W odniesieniu do pozycji , byłoby idealnie , aby umieścić go w między stołem i sypialni 4. lub wewnątrz sypialni 4 , tak aby go centralizacji . Ale z AMT ścian sypialni z 4 do 2 sypialni , sygnał będzie mieć wpływu ...
Reply
#6

shadow84 napisał: Ładne mieszkanie u mnie tam ... W odniesieniu do pozycji , byłoby idealnie , aby umieścić go w między stołem i sypialni 4. lub wewnątrz sypialni 4 , tak aby go centralizacji . Ale z AMT ścian sypialni z 4 do 2 sypialni , sygnał będzie mieć wpływu ... Tak, ale zauważ , że ściana między jadalnią i sypialnią 4 jest grubszy. W rzeczywistości widzę kąpieli master lepszej lokalizacji , ściany są cieńsze, lub między sypialni 4 i kąpieli wzorcowej. Pokój 3 też może. Prawdopodobnie będę umieszczać inny punkt dostępu jedną z powyższych lokalizacjach.
Reply
#7

Hmm może sypialnia 3 będzie idealny ? Wszelkie przedłużacze polecić?
Reply
#8

Nie wiedziałem o tym. nie masz programu PowerPoint w sekcji korytarza . dobrze , myślę, że dostanie Asus N56 i używać go jako punktu dostępowego w BR3 prawo ?
Reply
#9

bez kropki napisał: Nie wiedziałem o tym. nie masz programu PowerPoint w sekcji korytarza . dobrze , myślę, że dostanie Asus N56 i używać go jako punktu dostępowego w BR3 prawo ? Tak można uzyskać N56 . Jeśli masz kabel LAN , a następnie można użyć trybu punktu dostępowego. Jeśli nie, to może dodatkowo skonfigurować jako repeater / bezprzewodowego przedłużacza . Ale trudno jest zagwarantować siłę sygnału będzie można dostać w każdym pokoju becos grubości ściany i zbrojenia prętów w tych ścianach nośnych (te grubsze jeden) mają wpływ na siłę sygnału. Ja sam mam prób i błędów z wielu typów urządzeń becos przyzwyczajenie wiedzieć, dopóki nie spróbujesz .
Reply
#10

bez kropki napisał: Hi guys, WiFi w niektórych pokojach w moim domu ma tendencję do spadku . Miałby DLINK dap1520 Range Extender być w stanie połączyć się z moim Singtel wydane routera i rozszerzyć zasięg wifi ? Mój plan jest 500Mbps i nie jestem zbyt pewny co marka routera. Twoje mieszkanie - Seaview jest tylko 7 lat życia lub mniej. Dla tej klasy mieszkanie, byłbym bardzo zaskoczony , że nie mają wbudowane okablowania strukturalnego z punktami danych w każdym pokoju. Nawet jeśli tak jest , myślę, że istnieje bardzo duża szansa, że linie yr Telefon R kable kategorii 5e oraz u może być w stanie przekształcić je w liniach danych
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)