Zalecenie routera 300Mbps
#1

Wszelkie zalecenia jak miałem podpisały m1 300mpbs ? pracownicy działu sprzedaży powiedział mi , aby dostać go od Challengera jak to będzie tańsze.   Będę za pomocą mojego internetu tylko do surfowania i YouTube.
Reply
#2

Nie wiem, jak wielu bezprzewodowych urządzeń użyć równocześnie, ale każdy ruter ac1900 powinno wystarczyć . Konkretnie asus ac68u lub linksys ac1900 są dwa z najlepszych wyborów .
Reply
#3

Może u można uzyskać tego Asus Ac1200G + lub ac56s . Nie wiem, jak wiele , może u można znaleźć na własną rękę ?
Reply
#4

nightstalker123 napisał: Wszelkie zalecenia jak miałem podpisały m1 300mpbs ? pracownicy działu sprzedaży powiedział mi , aby dostać go od Challengera jak to będzie tańsze. Będę za pomocą mojego internetu tylko do surfowania i YouTube. lol ... kiedy to produkty Challenger tanie? Dlaczego nigdy nie personel sprzedaży wam powiedziałem , aby doładować uzyskać AC1200G + @ $ 5 / mth ?
Reply
#5

Może on nie chce płacić tak dużo co miesiąc ???
Reply
#6

dostał ac56u z karuzeli za $ 80 specyfikacji jest dwa razy lepszy niż ac56s
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Może on nie chce płacić tak dużo co miesiąc ??? nadal jest tańsze niż płacić ceny detalicznej ... więc czemu nie?
Reply
#8

Dlaczego pracownicy M1 nigdy nie powie TS może kupić AC68U i AC87U z dyskontem bezpośrednio od M1 ?
Reply
#9

Tak jak mówili inni , ASUS i Linksys EA7500 AC68u ( AC1900 ) są dobrym wyborem .
Reply
#10

Chciałem dolać 5 $ , personel sprzedaży wymieniona moich 300mpbs . Nie ma sensu w górę aż $ 5 dla ac1200g ponieważ obsługiwane do 1Gbps . Powiedziano mi , aby dostać go od challenger lub carousell jak to będzie tańsze. Nie powinien słuchać pracownicy działu sprzedaży . Więc teraz jestem trochę zdezorientowany o routerze , ponieważ jest to mój pierwszy raz za pomocą światłowodu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)