Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Który Router WiFi dostał dużą moc , że nawet przy penetracji ścian i Przeszkody transmisji danych pakietowych nadal dobre pod względem jakości i silnym sygnałem .   Obecnie za pomocą ASUS N56 , pierwszych miesiącach nadal dobra, ale po tym , że moc sygnału upuszczony lub doskonała wytrzymałość , ale pakiet danych jakość niska.   Nie mogę korzystać z TP-LINK , DLINK lub router Netgear , zawsze czuję ból głowy , gdy włącza wifi.
Reply
#2

RT- AC66U lub RT - AC68U
Reply
#3

winged_box napisał: Który Router WiFi dostał dużą moc , że nawet przy penetracji ścian i Przeszkody transmisji danych pakietowych nadal dobre pod względem jakości i silnym sygnałem . Obecnie za pomocą ASUS N56 , pierwszych miesiącach nadal dobra, ale po tym , że moc sygnału upuszczony lub doskonała wytrzymałość , ale pakiet danych jakość niska. Nie mogę korzystać z TP-LINK , DLINK lub router Netgear , zawsze czuję ból głowy , gdy włącza wifi. Cześć, Przed zainwestowaniem w nowym routerem , może u najpierw sprawdzić ilu aktywnych sieci Wi-Fi , ich siła sygnału , kanały , 2,4 / 5 GHz w zależności od lokalizacji ur stacjonarny / laptop jest . Jeśli istnieje wiele silnej sieci 2.4GHz ur wokół obszaru , to jest to raczej daremne wykorzystanie tego pasma. Potem następne kwestią jest , aby przejść do 5GHz . Od ur obecny router obsługuje 5GHz , czy u mieć karty sieci bezprzewodowej , który obsługuje 5GHz ? jeśli tak podać, że najpierw wypróbować . Mam nadzieję, że powyższe pomaga. Twoje zdrowie!
Reply
#4

mengdeng napisał: Cześć, Przed zainwestowaniem w nowym routerem , może u najpierw sprawdzić ilu aktywnych sieci Wi-Fi , ich siła sygnału , kanały , 2,4 / 5 GHz w zależności od lokalizacji ur stacjonarny / laptop jest . Jeśli istnieje wiele silnej sieci 2.4GHz ur wokół obszaru , to jest to raczej daremne wykorzystanie tego pasma. Potem następne kwestią jest , aby przejść do 5GHz . Od ur obecny router obsługuje 5GHz , czy u mieć karty sieci bezprzewodowej , który obsługuje 5GHz ? jeśli tak podać, że najpierw wypróbować . Mam nadzieję, że powyższe pomaga. Twoje zdrowie! Dostałem doskonałą siłę sygnału , ale prędkość jest bardzo niskie i złych danych pakietowych jakości. To nie jest czas pięści i przyjść i pisać ten problem, wcześniej też zdarzało , aż odejdę i zmienił nowy ASUS to problem wszystkich rozwiązany. Teraz dzieje się to znowu : mad Zawsze jak ten jeden , pierwsze kilka miesięcy ok dopiero później router może nosić w dół a następnie prędkość wifi stać się niestabilny i powolny , mimo że siła sygnału pokazują doskonałe.
Reply
#5

winged_box napisał: Dostałem doskonałą siłę sygnału , ale prędkość jest bardzo niskie i złych danych pakietowych jakości. To nie jest czas pięści i przyjść i pisać ten problem, wcześniej też zdarzało , aż odejdę i zmienił nowy ASUS to problem wszystkich rozwiązany. Teraz dzieje się to znowu : mad Zawsze jak ten jeden , pierwsze kilka miesięcy ok dopiero później router może nosić w dół a następnie prędkość wifi stać się niestabilny i powolny , mimo że siła sygnału pokazują doskonałe. Brzmi jak kanału wifi używanego może być przeciążona . Czy próbowałeś za pomocą analizatora WiFi ( lub podobną aplikację mobilną ), aby sprawdzić sygnały WiFi w swojej okolicy ? Patrz link aby uzyskać więcej informacji .
Reply
#6

winged_box napisał: Dostałem doskonałą siłę sygnału , ale prędkość jest bardzo niskie i złych danych pakietowych jakości. To nie jest czas pięści i przyjść i pisać ten problem, wcześniej też zdarzało , aż odejdę i zmienił nowy ASUS to problem wszystkich rozwiązany. Teraz dzieje się to znowu : mad Zawsze jak ten jeden , pierwsze kilka miesięcy ok dopiero później router może nosić w dół a następnie prędkość wifi stać się niestabilny i powolny , mimo że siła sygnału pokazują doskonałe. Może u może dostarczyć więcej informacji na temat adaptera bezprzewodowego, a także zrzut ekranu z siecią około konfiguracji. jak już wspomniano wcześniej, w przypadku przejścia na 5GHz jest możliwe, najprawdopodobniej problem zostanie rozwiązany. Nawet RT- AC68U w zatłoczonym środowisku 2,4 GHz nie pomoże wiele.
Reply
#7

Może twój mózg jest zakłócanie sygnału ? Dlatego spadek jakości z upływem czasu . To wyjaśnia, dlaczego inne sygnały routera daje bóle głowy.
Reply
#8

Pobierz analizator wifi na telefon android do sprawdzenia zatory kanałów w danym obszarze.
Reply
#9

winged_box napisał: Który Router WiFi dostał dużą moc, że nawet przy penetracji ścian i Przeszkody transmisji danych pakietowych nadal dobre pod względem jakości i silnym sygnałem. Obecnie za pomocą ASUS N56, pierwszych miesiącach nadal dobra, ale po tym, że moc sygnału upuszczony lub doskonała wytrzymałość, ale pakiet danych jakość niska. Nie mogę korzystać z TP-LINK, DLINK lub router Netgear, zawsze czuję ból głowy, gdy włącza wifi. Ten ból głowy kwestią słyszę go na 1 raz. Najlepszy Router mi to taki, który może obsługiwać ruch dobrze, dobre krycie i niedrogie. Jednak taki produkt nie istnieje. Jako taki kompromis. Proponuję TP-Link za najlepszy zwrot z dolarów. Ale u wykonana jest jasne jest Asus albo nic. Wez ich topowy model AC spróbować i zobaczyć, jak to zrobić. Nie szczęśliwy, zmienić ur zasilacz do typu adaptera USB ... zobacz jak ponownie. Wciąż nie jest zadowolony. Kupić parę wtyczki lub bezprzewodowego przedłużacza. Nawet Przedłużacz nie jest AC. Wyniki może lepiej ze względu na stabilność w porównaniu do wtyczki. Dużo $$ spędził ale u na pewno uzyskać najlepsze możliwe połączenie. ..This Obok CAT 6 kabli.
Reply
#10

Bieffe napisał: Ten ból głowy kwestią słyszę go na 1 raz . Najlepszy Router mi to taki, który może obsługiwać ruch dobrze, dobre krycie i niedrogie. Jednak taki produkt nie istnieje. Jako taki kompromis . Proponuję TP-Link za najlepszy zwrot z dolarów. Ale u wykonana jest jasne jest Asus albo nic. Wez ich topowy model AC spróbować i zobaczyć, jak to zrobić. Nie szczęśliwy, zmienić ur zasilacz do typu adaptera USB ... zobacz jak ponownie. Wciąż nie jest zadowolony . Kupić parę wtyczki lub bezprzewodowego przedłużacza . Nawet Przedłużacz nie jest AC . Wyniki może lepiej ze względu na stabilność w porównaniu do wtyczki . Dużo $$ spędził ale u na pewno uzyskać najlepsze możliwe połączenie. ..This Obok CAT 6 kabli . To nie jest powszechne, ale jeśli spróbujesz go google , można zobaczyć kilka innych osób doświadcza go . Dzwonię do wykonawcy i zapytać, czy można je zainstalować kabel całą drogę od routera do mojego pokoju , oni wracają do mnie w poniedziałek w cenie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)