Co zrobić z tym śmieci
#1

Hi braci / siostry , moja 2007 PC niedawno zmarł na mnie. To sprawia, że głośny sygnał dźwiękowy , gdy próbuję uruchomić komputer.   Brakuje niezbędnej wiedzy , nie jestem w stanie zdiagnozować problem. Czy mogę naprawić ten komputer lub sprzedać Karang Guni ? Inne opcje doceniane.   Opis mojego sprzętu : ~ Antec TruePower Trio Tp3-550W PSU ~ Intel Core 2 Duo E6750 2,66 GHz Procesor z 4 MB pamięci podręcznej / 1333FSB Asus P5K Pro ~ (Zielony) Płyta główna LGA 775 Karta Asus NX8800GT ~ 512 MB DDR 3 PCI -E ~ 2 x Patriot 1 Gb Ram DDR2 DIMM 6400/800 ~ Seagate 250GB 7200 RPM HDD SATA II 16 MB ~ Samsung SH- S203B 20X DVD Writer ~ Netgear Wireless- G WG311TNA karta PCI 108 Mbps ~ Cooler Master Centurion 5 Obudowa ze ścianką boczną
Reply
#2

Wystarczy zastąpić pierwszą PSU .
Reply
#3

Jeśli sprzedajesz do Karang Gunowego , można uzyskać kilka dolarów za to. Sprzedaj go w VR- strefy i będzie lepiej , choć nie można oczekiwać więcej niż $ 50 do $ 60 dla partii. Najlepszym sposobem działania będzie naprawić system. To powinno być zabawne nauczenie się zrobić. Twój obecny rig jest poważnie ograniczona przez RAM. 1 GB wystarczy nigdzie w pobliżu . Strona zamiana spowolni wszystko do indeksowania. Twoja płyta główna może trwać do 4 x 2 GB DDR2 , co stanowi około 10 $ za 2GB patyku. 2 X 2GB za 20 $ powinno wystarczyć.
Reply
#4

Ale nie byłby wiem, która pracuje haha. Więc mogę go sprzedać jako całość ?? Co do mocowania komputera , jestem prawie bezradni w tym aspekcie . : /
Reply
#5

jak wszyscy inni sugerują , może uzyskać zapasowy zasilacz i przetestować go, a jeśli u dun naprawdę naprawdę chcesz naprawić , a przynajmniej spróbować brutalny ur dane z ur dawania hdd B4 lub sprzedawać innym.
Reply
#6

jak już powiedziałem, to jest rzeczywiście śmieci . i to, co większość ludzi robi ze śmieciami jest wyrzucić.
Reply
#7

Jeśli naprawdę chcesz zapisać Jestem pewien, że można obniżyć do SLS ... jeśli odsetki nie zostawić na void pokładzie dla jednego ze swoich sąsiadów , aby ocalić . Ha ha.
Reply
#8

astuka napisał: Ale nie byłby wiem, która pracuje haha. Więc mogę go sprzedać jako całość ?? Co do mocowania komputera , jestem prawie bezradni w tym aspekcie . : / można sprzedać jako całość , jeśli chcesz , usuwając tylko HDD. Jeśli masz inny system , można uratować dane z twardego dysku przed zniszczeniem dysku twardego. Faktycznie, sygnał daje pewne wyobrażenie co do tego problemu. Na przykład , długi ciągły sygnał dźwiękowy oznacza problemu RAM .
Reply
#9

Tak stary już sprzedać 20 $ też nikt nie kupi .
Reply
#10

Myślę wyrzucić go do morza bezpieczniejsze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)