czarno-białe tematyce amatorskie
#1

Cześć chłopaki , chcą zbudować nową platformę . patrząc na zakup większość rzeczy w czasie czarnych sprzedaży piątku. już zakwalifikowani na kilka części. patrząc na granie przy ustawieniach high- ultra w 1440p . Budżet mniej niż 2k, najlepiej, jeśli trafienie 1.5k   MB: MSI b150m zaprawy Artic RAM: Kingston HyperX FURY 16GB Kit ( biały) GPU : Palit GTX 1070 psu: proszę sugerować Procesor : i5 6600   i będzie również mieć białe LED na platformie więc jeśli czujesz wszystkie części mogą ulec zmianie w zależności tę potrzebę należy czuć się swobodnie zasugerować .   z góry dziękuję!
Reply
#2

jeśli czarny piątek można rozważyć: PSU jak : EVGA PSU P2 , G2 i T2 . (Get 550W powinno wystarczyć lub inny daje najwyższe i jeszcze cennik dobrze) GPU jak : EVGA GTX 1070 (SC, FTW się do U) SSD , takich jak: Samsung Evo 850 500GB lub 1TB RAM jak : samo wreszcie zrobić wyszukać jakąś stronę internetową dla tych Sprawdź cenę na częściach den u będą wiedzieć, które z następujących rzeczy mają ogromne obniżki cen dla u, aby je zdobyć. den reszta kupić lokalnie. również u nie stwierdziły sprawę choć ... który kolor? rozmiar? na stole lub na podłodze? CPU może rozważyć i5 6500 jest więcej niż wystarczająco .
Reply
#3

gdy jest czarny piątek ? Chcę kupić dysk twardy
Reply
#4

Skoro idziesz do czarno-biały motyw, Mam zarówno czarno-białe Corsair ML pro wentylatora 140mm puścić też , jeśli jesteś zainteresowany . ( Zarówno nowych, jak tylko White LED ) . PM do mnie jeśli jesteś zainteresowany .
Reply
#5

qwerty_111 napisał: gdy jest czarny piątek ? Chcę kupić dysk twardy IIRC następne 2 ~ 3 tygodni ( gdzieś koło połowy listopada)
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: jeśli czarny piątek można rozważyć: PSU jak : EVGA PSU P2 , G2 i T2 . (Get 550W powinno wystarczyć lub inny daje najwyższe i jeszcze cennik dobrze) GPU jak : EVGA GTX 1070 (SC, FTW się do U) SSD , takich jak: Samsung Evo 850 500GB lub 1TB RAM jak : samo wreszcie zrobić wyszukać jakąś stronę internetową dla tych Sprawdź cenę na częściach den u będą wiedzieć, które z następujących rzeczy mają ogromne obniżki cen dla u, aby je zdobyć. den reszta kupić lokalnie. również u nie stwierdziły sprawę choć ... który kolor? rozmiar? na stole lub na podłodze? CPU może rozważyć i5 6500 jest więcej niż wystarczająco . o tak! Zapomniałem dodać ! zamiar postawić sprawę na stole ! poszukuje białego przypadku! Wolę go mieć modułowy skoro ja zamierzam mu zebrać się po raz pierwszy i myślę, modułowy ułatwi .
Reply
#7

xxslayer napisał: o tak! Zapomniałem dodać ! zamiar postawić sprawę na stole ! poszukuje białego przypadku! Wolę go mieć modułowy skoro ja zamierzam mu zebrać się po raz pierwszy i myślę, modułowy ułatwi . Sprawa modułowe jak CM Mastercase 5? info: http://www.coolermaster.com/case/mid.../mastercase-5/ (z tego co wiem, nie ma biały)
Reply
#8

czarny piątek oznacza Amazon ? PSU -> najtańszy psu na Amazon / lazada po kuponie białe ram - > amazon dostał kluczową Ballistix / Corsair Vengence oprócz HyperX GPU -> większości są czarne, tylko myśleć asus / msi pancerz dostał biały / czarny CASE- > czarne przypadki są wszędzie , biały zapewne NZXT ma większą różnorodność
Reply
#9

Dlaczego czarny / biały motyw nie dostaję białej karty ? KFA2 HOF GTX1070 !! Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

xiaozozo napisał: Dlaczego czarny / biały motyw nie dostaję białej karty ? KFA2 HOF GTX1070 !! Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz HOF jin satki !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)