Router ASUS RT- AC66U i AiCloud
#1

Router ASUS RT- AC66U i AiCloud
Reply
#2

Czy beta to sprawdzić ?
Reply
#3

Informacja prasowa ABIT długo zdyszany . Ale pytanie bardziej impt która nie została ujawniona ... Jest on wykonany na Tajwanie ?
Reply
#4

MIT lub MIC dostaje różnicę?
Reply
#5

jest funkcja komunikacji bezprzewodowej z tym routerem przewyższa rtn66u
Reply
#6

Kosztuje znacznie więcej niż RT- N66U ? Proszę podać trybach Router obsługuje .
Reply
#7

sp0rky napisał: jest funkcja komunikacji bezprzewodowej z tym routerem przewyższa rtn66u Ponieważ jest bardzo podobna do N66U moje przypuszczenie , że jest na równi bardziej lub mniej , jeśli mówimy o zwykłym N. bezprzewodowej Asus został uruchomiony odpowiedni bezprzewodowego zasilacza iść z nim ?
Reply
#8

to jest dostępne w tym nadchodzącym PC show? nie pozwól nam czekać zbyt długo ....
Reply
#9

ah_fu napisał: to jest dostępne w tym nadchodzącym PC show? nie pozwól nam czekać zbyt długo .... Taa .. kiedy będzie wydać na sprzedaż ? trzeba wymienić router naprawdę niedługo .
Reply
#10

Qubicfactor napisał: Ponieważ jest bardzo podobna do N66U moje przypuszczenie , że jest na równi bardziej lub mniej , jeśli mówimy o zwykłym N. bezprzewodowej Asus został uruchomiony odpowiedni bezprzewodowego zasilacza iść z nim ? jeśli jej na równi dlaczego wychodzić z innego modelu SIA ... mylące dla laika jak ja ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)