Ile zyski wydajności są możliwe, jeśli nano R9 jest chłodzony wodą ?
#1

Czy jest to maksymalna moc , a nie temperatura to jest czynnikiem ograniczającym ?
Reply
#2

Obie. Jest dławienie za pomocą melodii zasilania. Więc jedynym sposobem można korzystać z lampy błyskowej rdzenia pełna Fidżi, blok wodny i niestandardowe BIOS.
Reply
#3

backup_account napisał: Czy jest to maksymalna moc , a nie temperatura to jest czynnikiem ograniczającym ? Ile jesteś skłonny iść , aż karta zostanie uszkodzona.
Reply
#4

royfrosty napisał: Obie. Jest dławienie za pomocą melodii zasilania. Więc jedynym sposobem można korzystać z lampy błyskowej rdzenia pełna Fidżi, blok wodny i niestandardowe BIOS. Jeśli jest on chłodzony wodą sam, co jest szacowane % wzrost wydajności można się spodziewać na max limitu zasilania BIOS giełdowych ? R9 nano ma tylko jeden 8 pin connnector korzystając cieczą i niestandardowych bios , o ileż bardziej szacowane % wzrost wydajności mogę oczekiwać w stosunku do WATERCOOLED + max limitu zasilania BIOS photography Alone ? Czy istnieje miejsce, mogę źródłowego tych liczb ?
Reply
#5

backup_account napisał: Jeśli jest on chłodzony wodą sam, co jest szacowane % wzrost wydajności można się spodziewać na max limitu zasilania BIOS giełdowych ? R9 nano ma tylko jeden 8 pin connnector korzystając cieczą i niestandardowych bios , o ileż bardziej szacowane % wzrost wydajności mogę oczekiwać w stosunku do WATERCOOLED + max limitu zasilania BIOS photography Alone ? Czy istnieje miejsce, mogę źródłowego tych liczb ? OCN . Jeśli masz zamiar robić to wszystko . Równie dobrze można po prostu dostać fury X. Rzecz w tym . Chłodzenie wodne prostu upewniając się, że nie uderzył dławienie termiczną. You dont uzyskać większą wydajność z tego powodu. Ale jeśli rzeczywiście zrobić mod BIOS. Co zwiększa napięcie akcji, więcej energii do napędzania nano . Można zbliżyć się do furia X. Ponadto różnica między nimi są już bardzo blisko. Twój wzrost wydajności jest blisko znikoma , aby zamknąć lukę .
Reply
#6

Mam już nano leżące wokół, więc nie ma sensu się fury x. Jakie BIOS czy faceci polecam. Albo jeszcze lepiej , gdzie można nauczyć się mod bios R9 nano ? Czy to ważne, kiedy modding bios czy nano jest szafir, PowerColor , XFX lub innej marki?
Reply
#7

MostBianTai napisał: Jeśli korzystasz z WC dla nano można mod BIOS w celu zwiększenia limitu mocy. Może trafić prędkości Fury x szer / o dławienia . Na stanie BIOS , moc jest czynnikiem ograniczającym , jeśli mod BIOS , temperatura staje się czynnikiem ograniczającym . Singiel 8 pin jest w stanie dostarczyć wystarczającej ilości energii Ciekawe , nano ma 2 fazy mniej energii niż fury x, to znaczy mniejszą żywotność ?
Reply
#8

backup_account napisał: Mam już nano leżące wokół, więc nie ma sensu się fury x. Jakie BIOS czy faceci polecam. Albo jeszcze lepiej , gdzie można nauczyć się mod bios R9 nano ? Czy to ważne, kiedy modding bios czy nano jest szafir, PowerColor , XFX lub innej marki? Wszystko to można znaleźć na forach overclock.net . Istnieje wiele rzeczy , aby odebrać stamtąd. Proponuję przeczytać przed kontynuowaniem. Zwłaszcza Vrms muszą być dobrze chłodzony . Reszta będzie smażenie go napięcia / prądu mod BIOS. Postępować ostrożnie .
Reply
#9

Powinny one zwolnić R9 Fury X Pro użyciu tych creme a la creme Fidżi chipów wysokiej domyślnym taktowaniem , coś ich 9000S procesorów FX ...
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Powinny one zwolnić R9 Fury X Pro użyciu tych creme a la creme Fidżi chipów wysokiej domyślnym taktowaniem , coś ich 9000S procesorów FX ... Mam wrażenie stong wezmą cały ten układ Fidżi i rebadge .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)