Dysk twardy braku ?
#1

Cześć chłopaki,   Niedawno mój komputer został daje mi problemów. po uruchamiania komputera , system Windows nie będzie reagować , ale moja mysz działa normalnie. Zrobiłem skanowanie antywirusowe z Malwarebytes i nie znalazł żadnych problemów w trybie awaryjnym i defragmentacji dysku mojego komputera etc etc , ale nadal nie rozwiązuje mój problem , który należy czyścić zainstaluj moją os w ostateczności . Po ponownym zainstalowaniu systemu operacyjnego mój , mój problem nieco lepiej , ale wciąż utrzymują się (okna nie odpowiada ) co 30mins ~ 1 godzinę. zawodzi mój dysk twardy ?   inne problemy - - Próby otwarcia plików / aplikacji , ale nie robi nic zrobić lub po prostu nie reaguje czasem . - Internet przestaje działać , gdy system Windows przestaje odpowiadać - Zamykanie trwa wiecznie przed czystej instalacji   Smart Scan z HDDScan     HDTune odniesienia (wydaje się ok do mnie Leh )
Reply
#2

Dying HDD zostały przesunięte sektor. Sprzedam nową, która nie jest mikrofon
Reply
#3

Używasz złego funkcję HD Tune . Idź do uszkodzonego sektora skanować powoli jedną noc i czekać na wyniki i opublikować wyniki tutaj .
Reply
#4

rozważyć zmianę HDD na SSD.
Reply
#5

przed u wiedzą , dostaniesz niektóre uszkodzone sektory , a coraz więcej. przynajmniej to było moje objawy . Lepsze tworzenie kopii zapasowych , co i przygotowania do zakupu nowego HD
Reply
#6

Dzięki chłopaki za odpowiedzi i tak, będę uzyskanie nowego SSD dziś . wszelkie zalecenia marka SSD ? Samsung ? Zotac ? cokolwiek ów zainwestowana złotówka Zacytować: Używasz złego funkcję HD Tune . Idź do uszkodzonego sektora skanować powoli jedną noc i czekać na wyniki i opublikować wyniki tutaj . Przykro mi, ale nie bardzo się o co ci chodzi . Czy to znaczy działa skanowanie błąd ? mam tylko 1 HD
Reply
#7

ivanykx1 napisał: ........ Przykro , że nie bardzo się to, co masz na myśli. Czy to znaczy działa skanowanie błąd ? mam tylko 1 HD oznacza, że należy zrobić normalne złe skanowanie sektora wybierając w zakładce Skanuj błędów . Nie sprawdzaj szybkiego skanowania opcję. Wynik pokaże, czy dysk ma bad sektorów .
Reply
#8

jtjt00 napisał: oznacza, że należy zrobić normalne złe skanowanie sektora wybierając w zakładce Skanuj błędów . Nie sprawdzaj szybkiego skanowania opcję. Wynik pokaże, czy dysk ma bad sektorów . Rozumiem. ill umieścić aktualizację na stronie , gdy im zrobić skanowanie
Reply
#9

ivanykx1 napisał: Dzięki chłopaki za odpowiedzi i tak, będę uzyskanie nowego SSD dziś . wszelkie zalecenia marka SSD ? Samsung ? Zotac ? cokolwiek ów zainwestowana złotówka Przykro mi, ale nie bardzo się o co ci chodzi . Czy to znaczy działa skanowanie błąd ? mam tylko 1 HD Zotac MLC 480GB @ 164,90 ale nie wiem jeszcze , czy nie.
Reply
#10

Tak te SMART odczyty wskazują na uszkodzoną dysku. Szybko kupić wymianę i transfer danych , mam nadzieję, że przed awarii dysku .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)