Pomoc na temat magicznego pakietu (WOL )
#1

Używam TP -Link WDR3600 z DD- WRT v24 SP2 , a wcześniej był w stanie ręcznie Triger WOL dla mojego Asustor AS- 302T . Do niedawna , który podejrzewam może być zaktualizowany firmware jestem w stanie zrobić już WOL . Ich wsparcie techniczne zasugerował mi używać Wireshark , aby upewnić się , że magia pakiet jest rzeczywiście wysłany .   Zainstalowany Wireshark , a następnie kilka propozycji online, aby filtrować według WOL ale po mam nic zastosowano filtr zostaje schwytany . Czy to oznacza, że magia pakiet nie jest wysyłany z mojego telefonu Android / Android Box PC / TV ? Albo ja coś przegapiłem ?
Reply
#2

Nikt tu nie gra z sieci wąchania ?
Reply
#3

które ISP ? Trasa będzie pakiet FWD 123.34.45.56 portu 7 : 9 do zdalnego ip Jednak router może zaprzeczyć ... więc stworzyć VPN i wydać polecenie ustawiony wewnętrznie
Reply
#4

azrin619 napisał: które ISP ? Trasa będzie pakiet FWD 123.34.45.56 portu 7 : 9 do zdalnego ip Jednak router może zaprzeczyć ... więc stworzyć VPN i wydać polecenie ustawiony wewnętrznie Robię WOL zasięgu własnej sieci LAN ...
Reply
#5

spróbować umieścić niemego przełącznika / koncentratora i podłączyć yr lan penetratora razem ... Przełącznik Router ominie cię ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)