Niskie Starhub prędkość pobierania ??
#1

Byłem abonentem z Starhub w ubiegłym roku kupił 10Mbps pobierania pakietu z nimi.   Jednakże ostatnio nastąpił nagły spadek prędkości pobierania. Na przykład , gdy gdybym miał iść Youtube oglądać 5 minut klip wideo , zajęłoby około 10 minut + do bufora przed mogę strumieniowo cały film . Po sprawdzeniu z speedtest.org , moja prędkość była tylko dl 2Mbps ! Dlaczego to się dzieje?
Reply
#2

123qwesz napisał: Byłem abonentem z Starhub w ubiegłym roku kupił 10Mbps pobierania pakietu z nimi. Jednakże ostatnio nastąpił nagły spadek prędkości pobierania. Na przykład , gdy gdybym miał iść Youtube oglądać 5 minut klip wideo , zajęłoby około 10 minut + do bufora przed mogę strumieniowo cały film . Po sprawdzeniu z speedtest.org , moja prędkość była tylko dl 2Mbps ! Dlaczego to się dzieje? sprawdzić http://utilities.starhub.com/ aby sprawdzić, czy jesteś coraz prędkość zapisałeś się do pierwszego. Jeśli nie, spróbuj do niego zadzwonić na ich helpdesk .
Reply
#3

Dziwne , mam wyniki Łączenie z serwerem ... Logowanie do serwera ... Od 1 do pobrania Od 2 do pobrania Wtedy po prostu utknie tam. Stan pobierania jest 0 %
Reply
#4

Spróbuj restartu modemu i routera ?
Reply
#5

123qwesz napisał: Dziwne , mam wyniki Łączenie z serwerem ... Logowanie do serwera ... Od 1 do pobrania Od 2 do pobrania Wtedy po prostu utknie tam. Stan pobierania jest 0 % Samething dzieje się w moim przypadku .
Reply
#6

123qwesz napisał: Byłem abonentem z Starhub w ubiegłym roku kupił 10Mbps pobierania pakietu z nimi. Jednakże ostatnio nastąpił nagły spadek prędkości pobierania. Na przykład , gdy gdybym miał iść Youtube oglądać 5 minut klip wideo , zajęłoby około 10 minut + do bufora przed mogę strumieniowo cały film . Po sprawdzeniu z speedtest.org , moja prędkość była tylko dl 2Mbps ! Dlaczego to się dzieje? Gdzie jest twoja pozycja? Jestem blisko Bedok i mają tę samą issue.Called Starhub a oni potwierdzili, problem leży z nimi. Oni mówi moje nie jest to odosobniony przypadek , wiele w moim bloku skarżą ten sam issue.Told mi coś do czynienia z kimś za pomocą nielegalnego urządzenia wysokiej częstotliwości w pobliżu ich kable Starhub zakłócając w ten sposób swoje sygnały.
Reply
#7

Spróbuj pobrać następujące pliki http://www.speedtest.com.sg/test_random_100mb.zip lub http://www.speedtest.com.sg/test_random_500mb.zip Są one prowadzone przez NewMedia Express, jeden z programu partnerskiego prędkość Starhub użytkownika .
Reply
#8

jerry2308 napisał: Gdzie jest twoja pozycja? Jestem blisko Bedok i mają tę samą issue.Called Starhub a oni potwierdzili, problem leży z nimi. Oni mówi moje nie jest to odosobniony przypadek , wiele w moim bloku skarżą ten sam issue.Told mi coś do czynienia z kimś za pomocą nielegalnego urządzenia wysokiej częstotliwości w pobliżu ich kable Starhub zakłócając w ten sposób swoje sygnały. haha, gg , czy to ze względu na to ... http: //deluxeforums.hardwarezone.com...s-3310854.html
Reply
#9

Boltersdriveer napisał: haha, gg , czy to ze względu na to ... MoCA Ethernet over Coax Adapter - www.hardwarezone.com.sg
Reply
#10

da fug to jeszcze raz można sexplain moi zatrzymać joochiat może trafić moje 10Mbps w / o awarii
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)