Zawsze dostajesz " Sterownik ekranu przestał odpowiadać " błąd , chyba underc
#1

Każdy pomysł , dlaczego zawsze się sporadyczne " Sterownik ekranu przestał odpowiadać, a amdkmdap powodzeniem odzyskany ". błędów podczas odtwarzania niektórych gier ?   Udało mi się go naprawić poprzez użycie MSI dopalacza do underclock mój rdzeń i zegara pamięci o 5 %, a nawet napięcia rdzenia , aby rozwiązać ten problem.   Kiedyś miał GTX580 przez kilka lat, aż zaczęło artefaktów , jak również o sterownik ekranu przestał odpowiadać błąd , włączony do obecnego hd7770 i zrozumiał, ja wciąż dostać ten błąd sterownika ekranu .   Używam PSU 650W Corsair . Może to być problem PSU ? System to około 5 lat teraz
Reply
#2

sp0inK napisał: Każdy pomysł , dlaczego zawsze się sporadyczne " Sterownik ekranu przestał odpowiadać, a amdkmdap powodzeniem odzyskany ". błędów podczas odtwarzania niektórych gier ? Udało mi się go naprawić poprzez użycie MSI dopalacza do underclock mój rdzeń i zegara pamięci o 5 %, a nawet napięcia rdzenia , aby rozwiązać ten problem. Kiedyś miał GTX580 przez kilka lat, aż zaczęło artefaktów , jak również o sterownik ekranu przestał odpowiadać błąd , włączony do obecnego hd7770 i zrozumiał, ja wciąż dostać ten błąd sterownika ekranu . Używam PSU 650W Corsair . Może to być problem PSU ? System to około 5 lat teraz nie u zaktualizować sterownik ?
Reply
#3

GFX i psu bardzo stary już , co u ich używać do ? jeśli surfowania i film powinien być w porządku, jeśli gra potwierdzić gg
Reply
#4

kiedy zaktualizować sterowniki ?
Reply
#5

Meteor84 napisał: kiedy zaktualizować sterowniki ? Nie myśl, że nie ma nic wspólnego ze sterownikami . Ponieważ zarówno GPU NVIDIA i AMD skończyło się ten błąd sterownika ekranu . Chociaż NVIDIA ostatecznie zmarł z artefaktów . Obecnie przy użyciu katalizatora 15,7 dla mojego 7770 GPU.
Reply
#6

Goodshot napisał: GFX i psu bardzo stary już , co u ich używać do ? jeśli surfowania i film powinien być w porządku, jeśli gra potwierdzić gg GPU jest stosunkowo nowy . jeszcze na gwarancji . Kupiłem ten 7770 zastąpić moje GTX580 , który na początku tego roku zmarł. nie wiem, czy jest to związane psu . Wykorzystanie jest kipiel www, filmy , gry . mimo tego błędu sterownik wyświetlacza pojawia się tylko w niektórych grach. Próbowałem uruchamiania testów warunków skrajnych bez żadnych problemów . i nie jest to z pewnością kwestia przegrzania . szczytowe temps to około 60c na obciążenia.
Reply
#7

Ja też się tego błędu czasami na moim gtx970 podczas gry w GTA V. Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#8

AMD już za pomocą serii R długo , jak to się dzieje u wciąż może się w tym roku 7770
Reply
#9

Goodshot napisał: AMD już za pomocą serii R długo , jak to się dzieje u wciąż może się w tym roku 7770 to r7770 http://www.msi.com/product/graphics-...#hero-overview
Reply
#10

tryout niektórych https://support.microsoft.com/en-us/kb/2665946
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)