Wsparcie D -Link DIR- 890L
#1

Pomoc potrzebna!   Mam czerwony potwór podczas Comex ale został zaskoczony przez wydajności. Stwierdza się w nim , że ma niesamowitą technologię jak SmartConnect .   Jednak mój pulpit w domu i telefon komórkowy zostaje automatycznie podłączone do 2.4Ghz i nie 5GHz . I pulpit mojego brata zostaje podłączony do 5GHz -.-   Chcę, aby mój pulpit , aby uzyskać połączenie 5GHz , w jaki sposób można go o to robi ?   Btw , kolor czerwony naprawdę bardzo swee . HAHAHAHA ...
Reply
#2

Problemem jest to, gdy "Smart" Connect jest włączona , nie można dostosować rzeczy . Musisz wyłączyć "Smart" Połącz , a następnie ręcznie rozprzestrzeniać swoje urządzenia w ciągu 3 SSID.
Reply
#3

Ah- Pin -Kor napisał: Problemem jest to, gdy "Smart" Connect jest włączona , nie można dostosować rzeczy . Musisz wyłączyć "Smart" Połącz , a następnie ręcznie rozprzestrzeniać swoje urządzenia w ciągu 3 SSID. Ok, co oznacza, że po tym, jak już wyłączyć , po prostu ręcznie rozprzestrzeniać i pozostawić go w spokoju? Co zrobić, jeśli goście przychodzi do mojego domu ? Jak ah?
Reply
#4

AshSim napisał: Ok, co oznacza, że po tym, jak już wyłączyć , po prostu ręcznie rozprzestrzeniać i pozostawić go w spokoju? Co zrobić, jeśli goście przychodzi do mojego domu ? Jak ah? Dla gości , można skonfigurować strefę Guest SSID dla nich.
Reply
#5

AshSim napisał: Ok, co oznacza, że po tym, jak już wyłączyć , po prostu ręcznie rozprzestrzeniać i pozostawić go w spokoju? Co zrobić, jeśli goście przychodzi do mojego domu ? Jak ah? Mam ten sam ruter .. korzystali z D -Link DWA- 192 adapter USB , znajdę szybkości łącza i przez put jest lepiej, jeśli mogę użyć SmartConnect zamiast ręcznego konfigurowania różnych identyfikatorów SSID dla różnych zespołów.
Reply
#6

Discman napisał: Mam ten sam ruter .. korzystali z D -Link DWA- 192 adapter USB , znajdę szybkości łącza i przez put jest lepiej, jeśli mogę użyć SmartConnect zamiast ręcznego konfigurowania różnych identyfikatorów SSID dla różnych zespołów. Hmm ... ale zastanawiam się, jak technologia naprawdę działa za tym SmartConnect thingy ...
Reply
#7

AshSim napisał: Hmm ... ale zastanawiam się, jak technologia naprawdę działa za tym SmartConnect thingy ... Inteligentne connect następuje wdrożenie i algorytm z Broadcom . Wszystkie routery ac3200 korzystać z tego samego algorytmu , ale niektórzy producenci dodać kilka poprawek tu i tam, aby uczynić go bardziej zaokrąglone. Jak to działa? Myślę, że można odczytać z siatki. Hahas ..
Reply
#8

Ya , cos inteligentnego Connect wybrać najlepszą RSSI w momencie connect więc powinno być lepiej
Reply
#9

Myślę, że ten Funkcja Smart Connect to przydatne dla mnie, kiedy mam mieszankę starszych urządzeń 2,4 GHz i nowszych modeli Dual Band podczas używania w różnych częściach domu . Czasami widzę, że podłączony 2.4GHz muszę wyłączyć WLAN urządzenia i włączyć go ponownie , aby spróbować uzyskać łączność w paśmie 5GHz specjalnie do oglądania filmów z YouTube .
Reply
#10

jonoquek napisał: Ya , cos inteligentnego Connect wybrać najlepszą RSSI w momencie connect więc powinno być lepiej Co znajduje RSSI ? Teraz ok Liao Leh .. pulpit auto do 5GHz ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)