MyRepublic oferują planu 1 Gbps dla $ 49.99 ...
#1

Witam, nie jestem osobą techniczną i chciałbym kilka porad ...   Dzisiaj zobaczyłem MyRepublic ogłoszenie na planie 1Gbps za $ 49.99 . Czy mogę przejść do tego , co inni operatorzy telekomunikacyjni vs. oferujesz ? Czy istnieją inne względy powinienem mieć ?   MyRepublic oferuje 2 plany cenowe . One for Gaming , która kosztuje 10 $ więcej i jeden za normalne. Jeśli nie przeszkadza mi dodatkowe $ 10, co plan powinien się zapisać ? Czy istnieje znacząca różnica wydajności za bieżącą surfowanie po Internecie i trochę wideo ( nie wiele gier ) ?   Dzięki.
Reply
#2

stanip napisał: Jeśli nie przeszkadza mi dodatkowe $ 10, co plan powinien się zapisać ? stary, po prostu odpowiedział na swoje pytanie ... Jeśli chodzi o drugą różnicę , nie ma dużej różnicy , jeśli nie gry konkurencyjnych .
Reply
#3

Dobre porównanie i to jest bardzo ciekawe zobaczyć reakcję Starhub za ... StarHub odpowiedział po uruchomieniu MyRepublic dnia 1 Gbps szerokopasmowych | TechieLobang
Reply
#4

jeszcze w starych 150Mbps planu gamer z myrepublic , zastanawiam się oni pozwalają mi upgrade do tego .
Reply
#5

stanip napisał: Dobre porównanie i to jest bardzo ciekawe zobaczyć reakcję Starhub za ... StarHub odpowiedział po uruchomieniu MyRepublic dnia 1 Gbps szerokopasmowych | TechieLobang zgodnie z oczekiwaniami, nie uda im się porównać jabłka do jabłek. co my tu jest compariing prędkości Internetu , w którym stahub i innych dostawców usług internetowych świetlnej mogę pokonać. Poważnie nie zalezalo na routerze , ponieważ większość ludzi będzie na planach 1GB będzie już mieć własne routera lub są entuzjaści . dołączone przez Starhub Router Router jest również oparta na architekturze MIPS , nah ..... powiedział , że jestem niewolnikiem Starhub przez następne 20 miesięcy ... nadzieję, że do złamania umowy, jeśli to możliwe .. ich ogłoszenie na dokumentach już dość obrzydliwe , twierdząc, mieć dobre wsparcie obsługi klienta , które wszyscy znamy , nie jest prawdą. 24/7 wsparcie techniczne tak, ale w przypadku awarii nie mogą się kontaktować .
Reply
#6

Antiloop napisał: zgodnie z oczekiwaniami, nie uda im się porównać jabłka do jabłek. co my tu jest compariing prędkości Internetu , w którym stahub i innych dostawców usług internetowych świetlnej mogę pokonać. Poważnie nie zalezalo na routerze , ponieważ większość ludzi będzie na planach 1GB będzie już mieć własne routera lub są entuzjaści . dołączone przez Starhub Router Router jest również oparta na architekturze MIPS , nah ..... powiedział , że jestem niewolnikiem Starhub przez następne 20 miesięcy ... nadzieję, że do złamania umowy, jeśli to możliwe .. ich ogłoszenie na dokumentach już dość obrzydliwe , twierdząc, mieć dobre wsparcie obsługi klienta , które wszyscy znamy , nie jest prawdą. 24/7 wsparcie techniczne tak, ale w przypadku awarii nie mogą się kontaktować . Zgodziłem kiepska obsługa
Reply
#7

Antiloop napisał: powiedział , że jestem niewolnikiem Starhub przez następne 20 miesięcy ... nadzieję, że do złamania umowy, jeśli to możliwe .. Tak, można - po prostu zapłacić pozostałe 20 mies subskrypcji.
Reply
#8

aerosmiths napisał: jeszcze w starych 150Mbps planu gamer z myrepublic , zastanawiam się oni pozwalają mi upgrade do tego . tak, możesz
Reply
#9

apt get napisał: Tak, można - po prostu zapłacić pozostałe 20 miesięcy abonamentu. moje konto bankowe jest otwarty dla darowizn
Reply
#10

Opcja Static IP. FTW .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)