1 fazą i 3 fazami
#1

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy mój dom jest 1 faza lub 3 fazy ? jestem decydując się dostać HomePlug .       https://www.dropbox.com/s/mnuglrkslh...95811.jpg?dl=0
Reply
#2

Twój dom dostał urządzeń elektrycznych , które wykorzystują 415 woltów , czy nie? Jeśli twoje urządzeń korzystających 220-240 V, właściwie jest jednofazowy .
Reply
#3

byłoby 240/415 oznacza jego 3 fazy i że nie mogę używać adapterów powerline ?
Reply
#4

To 63A jednofazowe
Reply
#5

Xiia0Kari napisał: Czy ktoś może mi powiedzieć, czy mój dom jest 1 faza lub 3 fazy ? jestem decydując się dostać HomePlug . https://www.dropbox.com/s/mnuglrkslh...95811.jpg?dl=0 Homeplug jest dobrze znana nie tak dobre lub słabe wyniki . Lepiej dostać wykonawcę zrobić Kot . 6 kabel LAN . Dla HomePlug (linia zasilania) przepustowość internetu potrwa dookoła całego domu w kabel zasilający tak, to wpływa na wydajność. Dla kabla LAN to jest prawdziwe bezpośrednie połączenie z com do routera . To nie działa dookoła całego domu jak PLC . Zobacz jak szybko to jest:
Reply
#6

Tak człowiek , tylko inżynierem old school polecam Ci HomePlug . Obecnie Router AC + adapter sieciowy może dl do 20-40mb już / s , a tańsze niż wtyczką domu
Reply
#7

Henry Ng napisał: Zobacz jak szybko to jest: Mój dom dun pozwalają mieć kabel (z cus jest najlepszy ), ale na pewno nie wybrał wtyczkę domu
Reply
#8

Henry Ng napisał: Homeplug jest dobrze znana nie tak dobre lub słabe wyniki . Lepiej dostać wykonawcę zrobić Kot . 6 kabel LAN . Dla HomePlug (linia zasilania) przepustowość internetu potrwa dookoła całego domu w kabel zasilający tak, to wpływa na wydajność. Dla kabla LAN to jest prawdziwe bezpośrednie połączenie z com do routera . To nie działa dookoła całego domu jak PLC . Zobacz jak szybko to jest: Szczerze , którzy nie chcą mieć kable cat6 wszędzie. Mogę zrozumieć, gdzie jest on pochodzi. Używałem HomePlug przed i odnowione moje miejsce i nie ma wiele opcji . Ściany działowe blokują cały sygnał wifi , które naprawdę nie pomaga . Prowadzenie CAT 6 będzie wymagało znacznego nakładu pracy , zwłaszcza jeśli trzeba podłączyć między podłoża. Uruchamianie trunking nigdy nie zostanie zaakceptowany przez żonę Aż do dnia, kiedy remontuje swój dom lub będzie musiał zgrywać otworzyć sufit podwieszany i pomalować sufit , aby uzyskać jego kabel poprzek
Reply
#9

Skryta napisał: Szczerze , którzy nie chcą mieć kable cat6 wszędzie. Mogę zrozumieć, gdzie jest on pochodzi. Używałem HomePlug przed i odnowione moje miejsce i nie ma wiele opcji . Ściany działowe blokują cały sygnał wifi , które naprawdę nie pomaga . Prowadzenie CAT 6 będzie wymagało znacznego nakładu pracy , zwłaszcza jeśli trzeba podłączyć między podłoża. Uruchamianie trunking nigdy nie zostanie zaakceptowany przez żonę Aż do dnia, kiedy remontuje swój dom lub będzie musiał zgrywać otworzyć sufit podwieszany i pomalować sufit , aby uzyskać jego kabel poprzek Szczerze mówiąc coś takiego w sieci powinny być planowane od dnia 1 przed każdym miejscu pracy jest przeprowadzenie . Niektórzy ludzie nawet wyposażony w zapasowe . Niektórzy ludzie mają dwa porty LAN w każdym pokoju . Wiele rzeczy można zaplanować z wyprzedzeniem . Wiele kable mogą być uruchomione w suficie podwieszanym a wielu nawet CCTV itp nic nowego. Jeśli nie planować to jest bardzo kłopotliwe zrobić kabel. I planowanych na przyszłość.
Reply
#10

Goodshot napisał: Tak człowiek , tylko inżynierem old school by recomand u wtyczkę do domu. Router Nowsaday AC + adapter sieciowy może dl do 20-40mb już / s , a tańsze niż wtyczką domu To zależy od układu domu i gdzie znajdują się urządzenia . To może być nieco szybciej .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)