Double Trouble : Predator X34 + Gigabyte 980Ti Xtreme Gaming Waterfor
#1

Postanowił zakończyć mój system przez podniesienie Acer Predator X34 i powiązać go z Gigabyte Xtreme 980Ti Waterforce .   Prześmieszny # 1   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Prześmieszny # 2   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ustawienia monitora   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Najtrudniejsze było wyciskanie grzejnik w moim zagraconym obudowy , ale udało nam się znaleźć miejsce dla niego na górnym odpowietrznikiem   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Kompletna konfiguracja   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wiedźmin 3 w Ultra- Wide ( temperatura około 54 ° C )   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Łał. Łączna wartość szkód ?
Reply
#3

Myślałem, że masz monitor 144Hz i G- Sync. Jak tam BLB ?
Reply
#4

BiomedicalPasta napisał: Łał. Łączna wartość szkód ? Nie chcę o tym myśleć
Reply
#5

* AdiBOY napisał: Myślałem, że masz monitor 144Hz i G- Sync. Jak tam BLB ? brak 144Hz ale ma G-Sync BLB nie jest tak źle , trochę na górze po prawej i po lewej stronie .. nie przeszkadza mi to
Reply
#6

naprawdę ładne .. cholernie skłonny do zmiany mojego monitora
Reply
#7

Gymrat76 napisał: Nie chcę o tym myśleć w wysokich lub niskich 4 cyfr ?
Reply
#8

Skąd u get Waterforce ? Dun myślę CDL przynosi to.
Reply
#9

NobunagaOda napisał: w wysokich lub niskich 4 cyfr ? mid -2K thereabouts
Reply
#10

enenyi napisał: Skąd u get Waterforce ? Dun myślę CDL przynosi to. Właściwie robią , mój czas jest gwarancje firmy CDL Got to przez bro T258jgn
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)