DIY Pulpit ( promocji )
#1

cześć ludzie   Dostanie pulpit DIY w Sim Lim po raz pierwszy. Zobacz, że nie ma CEF i SITEX wymyślanie . Czy istnieją jakieś oszczędności , czy mam czekać aż do tego czasu ?   Jeśli jego przydatna , chce uzyskać następujące specyfikacje :   i7 6700 1060 8GB lub 16GB pamięci RAM   reszta to standardowe SSD , dysk twardy , napęd optyczny   Inching kierunku ASUS mobo i GPU w tej chwili . Również wdzięczni za wszelkie inne zalecenia kompilacji. Z góry dziękuję.
Reply
#2

Przede wszystkim, co jest twoim celem dla nowego komputera ? I dlaczego asus ? Ich ceny nie jest najlepszy. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#3

kingkai napisał: cześć ludzie Dostanie pulpit DIY w Sim Lim po raz pierwszy. Zobacz, że nie ma CEF i SITEX wymyślanie . Czy istnieją jakieś oszczędności , czy mam czekać aż do tego czasu ? Jeśli jego przydatna , chce uzyskać następujące specyfikacje : i7 6700 1060 8GB lub 16GB pamięci RAM reszta to standardowe SSD , dysk twardy , napęd optyczny Inching kierunku ASUS mobo i GPU w tej chwili . Również wdzięczni za wszelkie inne zalecenia kompilacji. Z góry dziękuję. Cel, powód? Budżet? Jeśli kupisz on-line będą mieli oszczędności , choć u prostu brakowało wielkie wydarzenie . Dla porównania u można spróbować wyszukiwanie w forach na przykład buduje, całkiem pewien, że będzie jakiś tam, jeśli szukasz tylko części .
Reply
#4

CEF i SITEX sprzedaży pre system budowania nie DIY ....
Reply
#5

Dzięki wszystkim za odpowiedzi . po prostu myśląc o gg do jednego ze sklepów i uzyskanie jednego z tych, które mają buduje w broszurze . zrozumieć, że pokazuje zostanie systemów gotowych , po prostu zastanawiasz się , czy w sklepach SLS zrewiduje cennika w tym przedziale czasowym. oraz starając się zrobić kilka gier z jakimś wielozadaniowej. Obecnie za pomocą 4-5 latek laptopa. tak myśleć , aby uzyskać coś, co nie jest tak przestarzały , więc może trwać nieco dłużej, too. jeszcze raz dziękuję
Reply
#6

kingkai napisał: Dzięki wszystkim za odpowiedzi . po prostu myśląc o gg do jednego ze sklepów i uzyskanie jednego z tych, które mają buduje w broszurze . zrozumieć, że pokazuje zostanie systemów gotowych , po prostu zastanawiasz się , czy w sklepach SLS zrewiduje cennika w tym przedziale czasowym. oraz starając się zrobić kilka gier z jakimś wielozadaniowej. Obecnie za pomocą 4-5 latek laptopa. tak myśleć , aby uzyskać coś, co nie jest tak przestarzały , więc może trwać nieco dłużej, too. jeszcze raz dziękuję Jesli chcesz najlepiej wykorzystać swoje pieniądze , to najlepiej DIY. Te wstępnie zbudowane systemy są zwykle bardzo straszne. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#7

Może u może nam powiedzieć, jaka jest twoja użytkowania i budżetu. nawet u powiedz nam, co u chcą budować, ale również wiem , co jeszcze u chcą , jak również. kilka u say u chcą wielozadaniowe podczas grania ... czyli u chcą podwójne lub potrójne konfigurację monitora ???
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Może u może nam powiedzieć, jaka jest twoja użytkowania i budżetu. nawet u powiedz nam, co u chcą budować, ale również wiem , co jeszcze u chcą , jak również. kilka u say u chcą wielozadaniowe podczas grania ... czyli u chcą podwójne lub potrójne konfigurację monitora ??? Do tej pory mam tylko podstawowe gry jak FIFA, Dota . Czy naprawde babrać w innych raz mój komp jest w stanie obsługiwać też. Będziemy mieć podwójną konfigurację monitora.
Reply
#9

kingkai napisał: Do tej pory mam tylko podstawowe gry jak FIFA, Dota . Czy naprawde babrać w innych raz mój komp jest w stanie obsługiwać też. Będziemy mieć podwójną konfigurację monitora. trochę trudno wychodzące u odpowiedniej kompilacji , ponieważ u nie mów mi swój budżet i następny whats youre zapotrzebowanie na monitorze ? zawarte w buget , jak również? Monitor: 1080p lub 1440p 60Hz lub 120 / 144hz TN i IPS Kilka standardowych portów lub więcej portów dla połączeń ?
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: trochę trudno wychodzące u odpowiedniej kompilacji , ponieważ u nie mów mi swój budżet i następny whats youre zapotrzebowanie na monitorze ? zawarte w buget , jak również? Monitor: 1080p lub 1440p 60Hz lub 120 / 144hz TN i IPS Kilka standardowych portów lub więcej portów dla połączeń ? Paiseh . Budżet korzystnie przy 1500 W oknach ? Monitory ALR kupić. Dell S2316h . Gdybym RMB prawidłowo powinno być 1080,60hz IPS . Chcesz uruchomić je na HDMI.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)