przekonwertować 2Wire 2701hgv -e jako przełącznik / punkt dostępu bezprzewo
#1

Witam czy ktoś zna szczegółowo kolejne etapy składania 2Wire 2701HGV -E ( V5) routera podane przez singnet do przełącznika / ap bezprzewodowej? mój główny router DSL- 1015EW Aztech (S ) również podane przez singnet . ive czytać , ale po prostu coraz bardziej zdezorientowany , które ustawienia umieścić . Konfiguracja byłoby jak poniżej:   Komputer <=> routera <=> Cat6 Kable <=> 2Wire 2701HGV - E (jako switch / AP bezprzewodowy) <= > Komputery     Wielkie dzięki!
Reply
#2

może nam powiedzieć, jakie rzeczy próbowałeś ?
Reply
#3

dota667 napisał: Witam czy ktoś zna szczegółowo kolejne etapy składania 2Wire 2701HGV -E ( V5) routera podane przez singnet do przełącznika / ap bezprzewodowej? mój główny router DSL- 1015EW Aztech (S ) również podane przez singnet . ive czytać , ale po prostu coraz bardziej zdezorientowany , które ustawienia umieścić . Konfiguracja byłoby jak poniżej: Komputer <=> routera <=> Cat6 Kable <=> 2Wire 2701HGV - E (jako switch / AP bezprzewodowy) <= > Komputery Wielkie dzięki! powinno być tak proste, jak wyłączyć wszystkie połączenia wifi na 2Wire następnie na głównej routera skonfigurować że Bridge.
Reply
#4

tungsten2 napisał: może nam powiedzieć, jakie rzeczy próbowałeś ? na routerze 2Wire zrobił twardego resetu fabrycznego, a następnie wyłączyć DHCP i zmieniono DirectIP ustawić ip być różny od głównego routera, a także zmienić kanał bezprzewodowy być różne od siebie
Reply
#5

Próbowałem kilka metod i zawiodły również. O konfiguracji jest trochę bardziej skomplikowane. Router = > HomePlug = > HomePlug = > 2Wire = > Komputery Próbowałem metody TS ale bezskutecznie . Czytaj online, ale nie ma bezpośredni sposób dla użytkowników Singnet na ten temat .
Reply
#6

Jestem w stanie połączyć się z innymi komputerami na przełączniku / ap bezprzewodowego przeglądania stron internetowych itp ale im w stanie dostać się bezprzewodowo do prawidłowego funkcjonowania po prostu zachowa podłączania i odłączania ale nigdy nie podłączony. ktoś ma jakiś pomysł jak mogę zmusić go do pracy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)