2.4GHz Wolniej
#1

Dziś mój plan M1 100Mbps Fiber zaczęło. Po zamocowaniu do góry N56U , zdałem sobie sprawę, mój paśmie 2.4GHz może osiągnąć tylko połowę tego, co popierałem i że 5GHz osiągając blisko 100 Mbps . Zarówno prawo testu przed routerem. Ograniczę się tylko do sygnału N. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu ?
Reply
#2

cpuer napisał: Dziś mój plan M1 100Mbps Fiber zaczęło. Po zamocowaniu do góry N56U , zdałem sobie sprawę, mój paśmie 2.4GHz może osiągnąć tylko połowę tego, co popierałem i że 5GHz osiągając blisko 100 Mbps . Zarówno prawo testu przed routerem. Ograniczę się tylko do sygnału N. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu ? 2.4GHZ jest tak zatłoczone , aż WiFi Alliance naciska standard 5GHz . 2,4 GHz ma również wpływ zakłóceń z telefonów bezprzewodowych i kuchenek mikrofalowych , które również emituje fale radiowe 2,4 GHz .
Reply
#3

Brzmi godnej do mnie, co jest inne zmiany ? Być może możesz nam powiedzieć, bezprzewodowe urządzenie , które używasz do testu ?
Reply
#4

renfred89 napisał: Brzmi godnej do mnie, co jest inne zmiany ? Być może możesz nam powiedzieć, bezprzewodowe urządzenie , które używasz do testu ? Wystarczy pobrać analizator WiFi i być zaskoczeniem , aby zobaczyć liczbę 2,4 GHz SSID nadawanych w twojej okolicy.
Reply
#5

cpuer napisał: Dziś mój plan M1 100Mbps Fiber zaczęło. Po zamocowaniu do góry N56U , zdałem sobie sprawę, mój paśmie 2.4GHz może osiągnąć tylko połowę tego, co popierałem i że 5GHz osiągając blisko 100 Mbps . Zarówno prawo testu przed routerem. Ograniczę się tylko do sygnału N. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu ? To niby ma być w ten sposób lols . Tam nie ma powodu do alarmu na wszystkich ( tech początkujących zauważony XD !) . Wystarczy google . N Wireless ma lepszą penetrację niż zakres / AC choć.
Reply
#6

Dzięki. Tak więc wydaje się, że jej problem z zatorami . Wrócę do przetestowania na innych, mniej zatłoczonych kanałach lub ustawić na auto i zobaczyć żadnej poprawy . Moje poprzednie plan był 25Mbps , więc nie ma szans , aby wystawiać na tego rodzaju ograniczeń WiFi. Teraz wiem. Dzięki za oświecenie. Moje testy zostały zrobione przez mojego iPhone 6 i aplikacji speedtest .
Reply
#7

cpuer napisał: Dzięki. Tak więc wydaje się, że jej problem z zatorami . Wrócę do przetestowania na innych, mniej zatłoczonych kanałach lub ustawić na auto i zobaczyć żadnej poprawy . Moje poprzednie plan był 25Mbps , więc nie ma szans , aby wystawiać na tego rodzaju ograniczeń WiFi. Teraz wiem. Dzięki za oświecenie. Moje testy zostały zrobione przez mojego iPhone 6 i aplikacji speedtest . Twoja prędkość jest normalne i tak powinno być. 2.4 jest dłuższy zasięg z mniejszą prędkością i 5 GHz jest krótszy zasięg z większą prędkością . AC jest jeszcze szybsze, ale krótszy zasięg .
Reply
#8

cpuer napisał: Dzięki. Tak więc wydaje się, że jej problem z zatorami . Wrócę do przetestowania na innych, mniej zatłoczonych kanałach lub ustawić na auto i zobaczyć żadnej poprawy . Moje poprzednie plan był 25Mbps , więc nie ma szans , aby wystawiać na tego rodzaju ograniczeń WiFi. Teraz wiem. Dzięki za oświecenie. Moje testy zostały zrobione przez mojego iPhone 6 i aplikacji speedtest . Trzeba było zrobić to, co melvinche n zalecił i niech analizator aplikacja wifi wykonać ciężką pracę dla Ciebie.
Reply
#9

mrsun18 napisał: Trzeba było zrobić to, co melvinche n zalecił i niech analizator aplikacja wifi wykonać ciężką pracę dla Ciebie. Ok, postaram ale potrzebują telefonu Android to zrobić. https://play.google.com/store/apps/d....wifi.analyzer
Reply
#10

cpuer napisał: Ok, postaram ale potrzebują telefonu Android to zrobić. https://play.google.com/store/apps/d....wifi.analyzer Och ... Myślałem używasz jednego . W takim przypadku, jeśli masz laptopa , spróbuj Inssider jako alternatywę. Program ten pozwala ocenić sytuację na jednej stronie w odniesieniu do środowiska wifi w mieszkaniu , jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. To pozwala wybrać najlepszy kanał w danych okolicznościach. Pamiętaj, aby poruszać się cały dom, powoli, tak że program może dogonić swoje ruchy. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)