PSU czytanie
#1

Hi guys używam 600W Cooler Master zasilacz zasila radeon 6850HD   Ciągle mając Restart , czasami nie można uruchomić w górę, NO BSOD .   tu jest mój odczyt mocy kiedy wejść bios     CPU CORE 1.400v 3.3V 3.296V 5V 4.879V 12V 12,320 V       Dzięki
Reply
#2

Napięcie w spokoju mogę naprawdę powiedzieć , czy zasilacz jest sprawny , czy nie.
Reply
#3

Niektórzy czytając nieco niższe niż domyślnie, ale nie powinny one prowadzić do losowego wyłączania . Dopiero gdy te czytania spadła znacznie niższa podczas stresu , wyłączeniu lub restarcie system będzie . Jak stary jest zasilacz ? Jeśli BIOS dozwolone niewielki guz na napięcie rdzenia , spróbuj uderzać go przez 1 lub 2 wycięcie , ale unikać wychodzenia poza 1.5V
Reply
#4

PSU Pin test Postępuj zgodnie z instrukcjami link do przetestowania psu lub jeśli masz inny zapasowego zasilacza , wymień go i monitor
Reply
#5

Allanlee82 napisał: PSU Pin test Postępuj zgodnie z instrukcjami link do przetestowania psu lub jeśli masz inny zapasowego zasilacza , wymień go i monitor jak jest to opłacalne test PSU TS ' ? TS już wspomniano zasilacz jest w stanie zasilić swój system ( choć nie konsekwentnie ) .
Reply
#6

LEG_86 napisał: Hi guys używam 600W Cooler Master zasilacz zasila radeon 6850HD Ciągle mając Restart , czasami nie można uruchomić w górę, NO BSOD . tu jest mój odczyt mocy kiedy wejść bios CPU CORE 1.400v 3.3V 3.296V 5V 4.879V 12V 12,320 V Dzięki Może jeśli u można podać kilka informacji oprócz wspomnianych ??? Jak ur PSU to , który model , wiek od ostatniego zakupu , jakie są u robi , że czas , który powoduje to , jakie są inne sprzęt jest podłączenie do zasilacza , etc Bo trudno nam odgadnąć, co jest omawiane kwestie i poza tym, że może być jakaś część ur systemu, który czyni go ponownie uruchomić lub ur Wtyczka ma jakieś problemy. jeśli u może zmienić ur wtyczkę i zobaczyć.
Reply
#7

wacko napisał: jak jest to opłacalne test PSU TS ' ? TS już wspomniano zasilacz jest w stanie zasilić swój system ( choć nie konsekwentnie ) . przypiąć do zasilacza i niech go uruchomić ? monitorowania wentylator zasilacza , sprawdzić, czy będzie to wyłączy ? spowodować TS wspomnieć również, że czasami nawet nie uruchamia się.
Reply
#8

LEG_86 napisał: Hi guys używam 600W Cooler Master zasilacz zasila radeon 6850HD Ciągle mając Restart , czasami nie można uruchomić w górę, NO BSOD . tu jest mój odczyt mocy kiedy wejść bios CPU CORE 1.400v 3.3V 3.296V 5V 4.879V 12V 12,320 V Dzięki Czy gier lub surfowania w sieci , gdy komputer restartu ?
Reply
#9

Zasilacz jest około 6 -7 lat stare milczy Pro M600 . to ponowne uruchomienie losowo , czasami surfowania netto lub w grze. za każdym razem będzie to tylko restart lub wyłączenie . gdy jego włączeniu , wszystko działa , ale ekran jest pusty . Dziękuję wszystkim za odpowiedzi .
Reply
#10

LEG_86 napisał: Zasilacz jest około 6 -7 lat stare milczy Pro M600 . to ponowne uruchomienie losowo , czasami surfowania netto lub w grze. za każdym razem będzie to tylko restart lub wyłączenie . gdy jego włączeniu , wszystko działa , ale ekran jest pusty . Dziękuję wszystkim za odpowiedzi . Czy mogę sprawdzić whats ur system? ilu podłączania do zasilacza gdy Restart jest dość szybki restart lub po 1 lub 2 godz den zrestartować ? poza tym, że mają u próbowali zmienić wtyczkę / gniazdo ? również ekran ur może u spróbuj podłączyć do innego komputera lub laptopa , aby przetestować i zobaczyć ? lub być może nadszedł czas, aby zmienić lepszy psu = P
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)