Która płyta Z170 kupić ?
#1

Cześć chłopaki jestem modernizacji mojego platformę do Z170 board.And prawdopodobnie w połączeniu z dołączonym procesora i5 6600k   Obecnie ponowne poniższych części.   Corsair Vengeance LPX DDR4 pamięci 16GB 3000hz ( 2x8gb ) Samsung 850 evo GTX 970 Corsair CX600m PSU   Zamierzając uzyskać albo i7 6700k lub i5 6600k . Głównie w celach hazardowych. Mogą uaktualnić do GTX1070 lub GTX1080   Ma to być przyszłościowe , aby móc uruchomić SLI , a także mógł mieć gniazda PCIE M.2 SSD . Wiem, że niektóre płyty mają ograniczony torami PCIe itp Niezbyt pewna .   Która płyta Z170 może wy polecacie? Ja nie potrzebuję tych wysokiej klasy deluxe płyty , które kosztują bombę . Po prostu chcę , aby dopasować moje kryteria powyżej i oczywiście brak gardłem w ogóle.   Mój kuzyn polecił mnie https://www.msi.com/Motherboard/Z170...#hero-overview   Sklepy około $ 593 z Sim Lim . Nie wiem Issit tani lub ex .
Reply
#2

Dla Państwa pamięci RAM DDR3 jest ? Jeśli tak den u będzie musiał go yo modelu DDR4 zmienić . Poza tym nie ma żadnych preferencji u kolorów lub po prostu normalną płytę , aby odpowiadały one wybrane kryteria ?
Reply
#3

Jak o Z170M Extreme4 $ 260.00 http://www.asrock.com/mb/Intel/Z170M%20Extreme4/ Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny ASRock Super Alloy Obsługuje 6. generacji procesorów Intel® Core ™ (Socket 1151 ) Obsługuje DDR4 3466+ (OC ) 3 PCIe 3.0 x16 , jedno PCIe 3.0 x1 Obsługa procesorów AMD Quad CrossFireX ™ , NVIDIA Quad SLI ™ Opcje wyjścia graficzne DVI -D , HDMI 7.1 CH HD Audio ( Realtek ALC1150 Audio Codec ) , wspiera Purity Sound ™ 3 i DTS 6 SATA3 , 1 Ultra M.2 ( PCIe Gen3 x4 i SATA3 ) 2 USB 3.1 10 Gb / s ( 1 Type- A + 1 Type -C) , 6 portów USB 3.0 ( 2 z przodu, 4 z tyłu ) Obsługuje pełną ochronę Spike ASRock Live Update & App Shop Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Dla Państwa pamięci RAM DDR3 jest ? Jeśli tak den u będzie musiał go yo modelu DDR4 zmienić . Poza tym nie ma żadnych preferencji u kolorów lub po prostu normalną płytę , aby odpowiadały one wybrane kryteria ? moje barany są już DDR4 . Brak preferencji kolorów.
Reply
#5

zapomnij wspomnieć kupuję z procesorem pęczka .. najprawdopodobniej i5 6600k . więc na razie jej Extreme4 ASROCK i msi krait hmmm
Reply
#6

Zmiana Skylake do Skylake ? Dlaczego ?
Reply
#7

samloi napisał: Zmiana Skylake do Skylake ? Czemu? Po prostu chcesz lepszą wydajność CPU OC i barana. Do czasu sprzedaży mojego obecnego zarządu i głównego procesora, tak ..
Reply
#8

jnashville napisał: Po prostu chcesz lepszą wydajność CPU OC i barana. Do czasu sprzedaży mojego obecnego zarządu i głównego procesora, tak .. Cokolwiek robisz teraz , STOP . Jesteś tylko po prostu z boku stopnia i nie będzie widać żadnych korzyści wydajności. A twoje oczy nie powie ci nic albo.
Reply
#9

jnashville napisał: zapomnij wspomnieć, jestem wpisowego z procesorem pęczka .. najprawdopodobniej i5 6600k . więc na razie jej Extreme4 ASROCK i msi krait hmmm ale nadal uważam, że nie warto lei ... nawet jeśli u chcą uaktualnić i odsprzedaż ur mobo i cpu jego jak u co najwyżej dostać kilka dolarów z powrotem , chyba że ktoś chętny do kupienia w ur ceny sprzedaży.
Reply
#10

royfrosty napisał: Cokolwiek robisz teraz , STOP . Jesteś tylko po prostu z boku stopnia i nie będzie widać żadnych korzyści wydajności. A twoje oczy nie powie ci nic albo. wiem. ale gdybym upgrade do Z170 , mam możliwość SLI moje karty w przyszłości, a tzw skorzystać z moich szybszych baranów . jeśli tak, to nie będę naprawdę widzę żadnego uaktualnienia wydajności z moich gołym okiem ... bardziej jak tylko jest zapewniona.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)