Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Ok chłopacy,   oto początek: Napisałem to na Singtel na Facebooku oraz na Twitterze:   "Czy ktoś tu proszę o pomoc w uzyskaniu kogoś do zajmowania się wrócić do mnie, wraz z adresem e-mail, w którym mogę nadawcy bezpiecznych nagrania połączeń i plików PDF na? I zostały dzieje się w kółko, rozmawiając z wieloma ludźmi, którzy dali mi liczne zapewnienia, i puste obietnice kwestii, które zostały rzekomo rozwiązane, ale to nie jest widocznie. Ponieważ spędziłem godzin zawieszone i wyjaśniania ładnie miłych ludzi przez telefon i rzeczy nadal nie zostanie rozwiązany, myślę, że to jest sprawiedliwe tylko, że ktokolwiek uczęszcza do mnie następnego należy po prostu spojrzeć na pliki PDF i słuchać kilka długich godzin nagrywania rozmowy wraz z czasu oczekiwania, i tak, że nie będę musiał wyjaśnić w kółko. Jeśli zainwestowaliśmy czas i pieniądze wyjaśnić ładnie i uprzejmie do miłych ludzi w call center i rzeczy nadal nie są rozwiązane, to tylko sprawiedliwe, że ten, kto jest tutaj, obok pomocy, należy postawić się w moich butach i wydać taką samą ilość czasu jak ja i słuchać wszystkich nagrania rozmów i otworzyć PDF rachunki samodzielnie. Jeśli kolejna osoba nie robić i po prostu zapytaj mnie tępo raz, przysięgam położę wszystkie te pdf i nagrania wywołać w mediach społecznościowych i pozwalają obsłużyć następny PR i marketingu koszmar. "   aktualizacje pochodzące
Reply
#2

I zostają śledzenie tego wątku
Reply
#3

Oto ich reakcja po prostu mniej niż 2 godziny temu. Nie chcę , aby tak zdenerwowany o 10 wieczorem w nocy i powiesił się na nim po 1,17
Reply
#4

Może ktoś bardziej zdolne przyjdzie jutro do pracy w obsłudze problem. Na marginesie , myślisz, że można w skrócie powiedzieć, co dzieje się na waszej stronie ? Mając pewne problemy z SingTel na mojej stronie też. Planuje przejść na pre -paid jak najszybciej .
Reply
#5

Dobrze , postaram się wyjaśnić , że tak krótko jak to możliwe, ale jest to bardzo skomplikowane. Jest to związane z MioTV , dostał go za darmo jako pakiet podczas rejestracji połączenia światłowodowe 2 lata temu. Nagle doznałem szoku rachunek za 600 $ + . Więc grać w tenisa stołowego z nimi przez 3 miesiące , ale jestem kulka ping-pong . Przez komunikacji Zawsze byłem uprzejmy i taktowny , ponieważ większość ludzi rozmawiałem są naprawdę bardzo ładne. Pod koniec dnia , 2 miesiące temu, miał rozwiązane po wielu zmarnowanych wycieczek , i wzywając Do niedawna mam kolejny list . Więc pomyślałem : dość . I że to tylko sprawiedliwe, że ten, kto pomoże mi w przyszłym narażają się na moim miejscu i spędził tyle samo czasu miałem wyjaśniający wszystko zamiast mi zrobić to jeszcze raz . Stąd mój komentarz powyżej na stronie swojego Facebooka .
Reply
#6

bez względu na to , co sprzedawca mówi ... po zalogowaniu się na czarno white..what materii są terminy i warunki umowy . Jus przestrzegać warunków umowy .
Reply
#7

Dzierzba napisał: bez względu na to , co sprzedawca mówi ... po zalogowaniu się na czarno white..what materii są terminy i warunki umowy . Jus przestrzegać warunków umowy . Że zgadzam się , chociaż nie stwierdzono w T & C, ale potem znowu , kładę się w ich buty , a to dlatego , że zgodził się zapłacić . Właśnie w celu wyjaśnienia , zwracając / nie płacąc nie chodzi tu , bo zgodził się zapłacić już to zrobiły. Będę aktualizować ten wątek później i krótko wyjaśnić .
Reply
#8

Niestety, był zajęty wcześniej. Jak obiecałem wcześniej, historia toczy się dalej. Więc później w ciągu dnia, otrzymałem telefon od przełożonego strażników, który był pomocny i sympatyczny, i pomógł mi w rozwiązaniu problemu .... Przynajmniej tak mi się wydawało. Dla tych z Was, którzy mogą nie chcieć wysłuchać 15 min długiej rozmowy, poniżej którego wsiadłem 23 Gru, postaram się to wyjaśnić tutaj. I wyjaśnił całą sytuację jeszcze raz do niego, choć był sympatyczny, musi zadać mi zapłacić które zgodziły się również. Spośród geście dobrej woli, on zaproponował mi $ 100 odstąpienie od rachunku, a zatem kwota Potrzebowałem tylko zapłacić $ 133. Powiedziałem mu, że doceniam jego gest dobrej woli bardzo i zgodził się zapłacić. Ponieważ był to okres wakacyjny, wyjaśnił mi terminy otwarcia i lokalizacje, w których mogę zapłacić i powrócić do sprzętu. Kiedy powiedziałem mu, że pójdę do sklepu Singtel Witaj na Tampines Mall powrotu zgodnie z zaleceniami wcześniej jego kolega, potem wyjaśnić, że rzeczywista lokalizacja, aby powrócić do nie było Singtel Witam Shop już jako konto zostało już zakończone, a ja trzeba iść do singpost do zwrotu sprzętu. I zdjął listę terminów i lokalizacji, i postanowił udać się do singpost w Paya Lebar.
Reply
#9

Istnieje szara strefa w Sg nagrywania rozmów . TS prostu uważać.
Reply
#10

PS : to jest nielegalne nagrania rekord telefonicznych bez poinformowania drugiej strony w niektórych krajach.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)