Pytania dotyczące Cat6 punktu danych
#1

Hi ćwierkania ,   Jestem obecnie robi mój remont mojego mieszkania i postanowił zainstalować punkty danych .   Elektryk wskazał, że punkt danych cat6 będzie wyższe koszty i ja zdecydowaliśmy się na to , jak ja będę zastosowaniu światłowodów .   Nie mogę być w pobliżu , aby monitorować elektryka zrobić instalację jak mam moje zobowiązanie do pracy.   Dlatego też mam nadzieję, że jakieś plusy tutaj może mnie oświecić .   1 ) W jaki sposób zapewnić punkt danych zainstalowana jest CAT6 zamiast Cat5 / Cat5e .   2 ) W wyglądzie fizycznym na punkcie danych ? lub masz do podłączenia kabla cat6 przetestowania ?   Tylko nadzieję, że dostaję co mam płacić. TIA !
Reply
#2

moje doświadczenie. moje punkty LAN zostały wykonane przez wykonawcę prac elektrycznych umieszczone przy głównym con. Ja również nie są wolne , aby tam być codziennie , aby zobaczyć ich pracy . Leżeli kable 1-ci 1 dzień , część maskownic przeprowadzono kolejny dzień coz Gotto czekać na innego do zrobienia 1st. Tak , sprawdziłem na kablach , które zostały pozostawione poza korytka , kiedy byłem tam w wolnym czasie . Są Cat5e co jest to, co chcę . Nie będzie wydrukowana na samym kablu. Również cat6 będzie znacznie giełdowy .
Reply
#3

Translating...
Reply
#4

chengsun napisał: moje doświadczenie. moje punkty LAN zostały wykonane przez wykonawcę prac elektrycznych umieszczone przy głównym con. Ja również nie są wolne , aby tam być codziennie , aby zobaczyć ich pracy . Leżeli kable 1-ci 1 dzień , część maskownic przeprowadzono kolejny dzień coz Gotto czekać na innego do zrobienia 1st. Tak , sprawdziłem na kablach , które zostały pozostawione poza korytka , kiedy byłem tam w wolnym czasie . Są Cat5e co jest to, co chcę . Nie będzie wydrukowana na samym kablu. Również cat6 będzie znacznie giełdowy . Oh ya , może metoda ur działa ..... będzie robić ścianę funkcji , stąd punkt danych będzie tam zwisające ... będzie spojrzeć na odbitkach . Wielkie dzięki! ale podłączając może CAT5 / 5e / 6 kabli , czy jestem w stanie poznać i zobaczyć z nim ? Wyświetlacz na przykład połączenie 1Gbps itp? kcongxi napisał: otworzyć gniazdka i spojrzeć na kablu fizycznie nie powinno być oznakowanie, które mówią cat 6 Kabel nawet po instalacji można zobaczyć?
Reply
#5

wziąć pod uwagę, u musiał użyć cat 6 płyt twarzy też. Mam kopalni z Legrand ... choć ograniczone kolorach
Reply
#6

ga13riel napisał: Oh ya , może metoda ur działa ..... będzie robić ścianę funkcji , stąd punkt danych będzie tam zwisające ... będzie spojrzeć na odbitkach . Wielkie dzięki! ale podłączając może CAT5 / 5e / 6 kabli , czy jestem w stanie poznać i zobaczyć z nim ? Wyświetlacz na przykład połączenie 1Gbps itp? nawet po instalacji można zobaczyć? dun naprawdę zrozumieć ur pytanie. przed ich naprawić / zainstalować nakładkę , kabel będzie zwisające się z otworu , który ma naprawić panel czołowy . normalnie , powinny zostawić jakąś długość , więc na pewno u ujrzy kabel. wystarczy spojrzeć na samego kabla . po zamontowaniu panelu czołowego , nie jestem pewien, w jaki sposób sprawdzić Liao .
Reply
#7

ga13riel napisał: Oh ya , może metoda ur działa ..... będzie robić ścianę funkcji , stąd punkt danych będzie tam zwisające ... będzie spojrzeć na odbitkach . Wielkie dzięki! ale podłączając może CAT5 / 5e / 6 kabli , czy jestem w stanie poznać i zobaczyć z nim ? Wyświetlacz na przykład połączenie 1Gbps itp? nawet po instalacji można zobaczyć? Należy zauważyć, że zarówno 5e i 6 może obsługiwać 1Gbps
Reply
#8

jeśli masz szansę obrażają o ryzy kabla , których używają , poszukaj brzmieniu z kabla, który będzie stwierdzał CAT6 , alternatywnie można podważyć otworzyć obudowę i sprawdź kabel sformułowania . (Nie zalecane cos mght można uszkodzić obudowę , jeśli stosować zbyt dużej siły )
Reply
#9

Należy pamiętać, że teksty na temat samej kurtce okablowania nie gwarantuje niczego , standardy zgodności zwłaszcza jeśli okablowanie zostało dokonane przez jakiś brak China Marka młyna.
Reply
#10

Korzystanie CAT5 pokaże także 1GB ale thruout jest prawdziwy test . Korzystanie z dużego pliku Skopiowałem go do moich NAS i zrobił około 25MB / s lub 230Mbps , który jest daleki od 1Gbps .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)