Powolna Wifi na 1 komputerze przy użyciu tego samego adaptera Wifi na
#1

Cześć,   I zostały z wykorzystaniem 1Gbps Singtel z ich routerem AC1900 i konsekwentnie coraz więcej niż 150Mbps w speedtest z TP-Link Archer T4uh na moim głównym komputerze w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Jednak, kiedy tylko przetestowane wcześniej Speedtest.net, to wciąż daje mi maksymalną prędkością 50Mbps bez względu na to ile razy przetestować. Myślałem, że to ze względu na adapter WiFi lub routerem ale nadal udaje się uzyskać 150Mbps kiedy przetestować go na 2 z moich laptopów z tej samej karty wifi w tym samym miejscu.   Mój główny komputer nadal pokazuje pełne barów sygnału i prędkość o statusie WiFi 585mbps który jest podobny do tego, co miałem wcześniej, ale cały SpeedTest wciąż nie może iść wyżej 50Mbps. Próbowałem już do resetowania routera, należy ponownie zainstalować sterownik, należy zmienić gniazdo USB itp mam również zresetować komputer z systemem Windows 10 i nadal nie wykracza powyżej 50Mbps. Ktoś ma jakiś pomysł na to, co stało się z moim głównym komputerze?     ROZWIĄZANY: Te mające problemy z WiFi Adaptery prędkości + Windows 10, w końcu znalazłem poprawkę, że pracował dla mnie. Teraz moja T4UH wraca do 200Mbps ponownie.   Kroki: Przejdź do ustawień routera i zmienić WPA2 WPA + WPA2 jak niektóre Karty te nie obsługują WPA2 AES.
Reply
#2

Połączenia , które nie u wybierz z boku routera (jak nie u oddzielić do 2,4 GHz lub 5 GHz ? ) następna u można sprawdzić stan swojego wifi jak co prędkość u dostają ? Wreszcie nie u mają żadnej rzeczy , które mogą utrudniać lub zakłócenia, które mogłyby wpłynąć na wifi ?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: Połączenia , które nie u wybierz z boku routera (jak nie u oddzielić do 2,4 GHz lub 5 GHz ? ) następna u można sprawdzić stan swojego wifi jak co prędkość u dostają ? Wreszcie nie u mają żadnej rzeczy , które mogą utrudniać lub zakłócenia, które mogłyby wpłynąć na wifi ? Wifi jest na 5GHz cały ten czas na pc i obu laptopów. My status wifi pokazuje 585mbps podobne do tego, co miałem wcześniej, ale wciąż nie może speedtest przejść wyżej 50Mbps bez względu na to , ile razy przetestować nagle. Wszystkie ustawienia są ustawione domyślnie na wszystkich 3 systemów. I zestaw 2 laptopy na moim głównym tabeli PC i użył tego samego adaptera WiFi i udaje mi się trafić powyżej 150Mbps , który jest podobny do tego, co pojawia się na moim głównym komputerze , zanim stało się to problemem.
Reply
#4

walentynki napisał: Wifi jest na 5GHz cały ten czas na pc i obu laptopów. My status wifi pokazuje 585mbps podobne do tego, co miałem wcześniej, ale wciąż nie może speedtest przejść wyżej 50Mbps bez względu na to , ile razy przetestować nagle. Wszystkie ustawienia są ustawione domyślnie na wszystkich 3 systemów. I zestaw 2 laptopy na moim głównym tabeli PC i użył tego samego adaptera WiFi i udaje mi się trafić powyżej 150Mbps , który jest podobny do tego, co pojawia się na moim głównym komputerze , zanim stało się to problemem. ok, ale u można spróbować użyć Singtel własny test lokalnej prędkości ? spróbować na IE jako jego zalecanego testera. następna whast o ur własnego laptopa wifi jak oni sprawiedliwe?
Reply
#5

Może u może spróbuj zaktualizować sterownik adaptera WiFi i zobaczyć?
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Może u może spróbuj zaktualizować sterownik adaptera WiFi i zobaczyć? Kierowcy już wszystko zaktualizowane . Postaram się dostać inny usb wifi adapter do testowania , ale nadal nie rozumiem, dlaczego nagle przestać chodzić powyżej 50Mbps , gdy kiedyś trafić więcej niż 200Mbps łatwo miesięcy. To nie może być router lub adapter wifi ponieważ zarówno współpracuje z moim drugim laptopie więc wydaje się , że komputer , ale zerowania nie działa.
Reply
#7

walentynki napisał: Kierowcy już wszystko zaktualizowane . Postaram się dostać inny usb wifi adapter do testowania , ale nadal nie rozumiem, dlaczego nagle przestać chodzić powyżej 50Mbps , gdy kiedyś trafić więcej niż 200Mbps łatwo miesięcy. To nie może być router lub adapter wifi ponieważ zarówno współpracuje z moim drugim laptopie więc wydaje się , że komputer , ale zerowania nie działa. have u próbował 2.4GHz ? może trafić tak wysoko , jak również? a następnie co z telefonu komórkowego ? robi to uderzyło , że wysokie?
Reply
#8

Aktualizacja: Testowałem z D-Link DWA- 192 i zarządzać trafić 250mbps więc myślę, że to Archer T4UH nie gra dobrze z Windows 10 nagle. Mój 2 inne laptopy na Windows 7 nadal może trafić powyżej 200Mbps z Archer T4UH ale nie na moim Win10 PC. Nadal nie wiem , dlaczego Archer T4UH nagle cap na 50Mbps na komputerze z systemem Windows 10 , kiedy została ona działa dobrze przez rok z tymi samymi ustawieniami sterownika sieciowego i powrót do ustawień fabrycznych , ale na szczęście zmienia prace adaptera WiFi.
Reply
#9

walentynki napisał: Aktualizacja: Testowałem z D-Link DWA- 192 i zarządzać trafić 250mbps więc myślę, że to Archer T4UH nie gra dobrze z Windows 10 nagle. Mój 2 inne laptopy na Windows 7 nadal może trafić powyżej 200Mbps z Archer T4UH ale nie na moim Win10 PC. Nadal nie wiem , dlaczego Archer T4UH nagle cap na 50Mbps na komputerze z systemem Windows 10 , kiedy została ona działa dobrze przez rok z tymi samymi ustawieniami sterownika sieciowego i powrót do ustawień fabrycznych , ale na szczęście zmienia prace adaptera WiFi. Może u może spróbować zagrać z nim ustawienie zobaczyć?
Reply
#10

Te mające problemy z WiFi Adaptery prędkości + Windows 10, w końcu znalazłem poprawkę , że pracował dla mnie . Teraz moja T4UH wraca do 200Mbps ponownie. Kroki: Przejdź do ustawień routera i zmienić WPA2 WPA + WPA2 jak niektóre Karty te nie obsługują WPA2 AES. Dla DWA192 , nie musisz tego robić , jak instalacja Konfiguracja obejmuje go .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)