Zalecenie Wireless Access Point / Router
#1

Cześć,   Moja DLink 615 został ukarany problemy techniczne Samsung S4. To więcej o konkretnym problemie Android , ponieważ podczas testów z iPad i iPhone , a nawet Galaxy Tab wszystkie 3 może korzystać z pełnej prędkości internetowego dostarczanego przez router .   W każdym razie, ponieważ jego dość stary Myślałem o uzyskanie urządzenia zastępczego zamiast . Potrzebuję dobrego bezprzewodowego punktu dostępowego lub routera wyłącznie dla urządzeń mobilnych. Myślę o dedykowany Wireless Access Point byłby lepszym punktem ponieważ router miałby jej DHCP i większość funkcji wyłączone tak. Używam Zhone GPON rutera klasy korporacyjnej więc już uzyskać optymalną wydajność .   wymagania:   Jednolite przekazanie klientom między routerem Zhone i sobie.   Przynajmniej 50Mbps Wi-Fi N Speed - smartfony / tablety mogę uzyskać prędkość powyżej , że tak.   N korzystne ; A / C nie wymagane   Budżet $ 50-150 ; Tańszy tym lepiej   Brak zasięgu prosimy przedłużacze   W stanie bezawaryjnie pracować z Samsung S4 i Galaxy Tab . Jest to szczególnie ważne.
Reply
#2

Znaleziono kilka routerów pasujących wymagane specyfikacje . Asus EA- N66 Securifi Migdał RT- N53 RT- N53 jest najtańszy od 3, ale brakuje porty Gigabit Ethernet LAN / WAN. To ma dual band chociaż. Securifi Almond ( Almond Wireless Router dotykowy | Securifi | 1-te Ekran dotykowy świecie router bezprzewodowy ) jest dość ciekawy routera . Jest niedrogie tak samo jak EA- N66 ; podobne funkcje, ale N66 ma 450mbps wifi w porównaniu do jego 300Mbps . N56U i 66U są białe słonie dla punktu dostępu bezprzewodowego. Jeśli nie ma żadnych skarg na stabilność N53 jest , że mogę dostać . Będąc cenie prawie połowę powierzchni N66 w Amazon , jego kusi mnie .
Reply
#3

ponieważ używasz dla urządzeń mobilnych, Dwuzakresowy N600 powinno wystarczyć
Reply
#4

Cześć chłopaki, Mam nadzieję, że może mi pomóc . Obecnie używam na włóknie 150Mbps Starhub , a głównym routerem jest wszystko w salonie . I korzystać z komputera głównie w moim pokoju, a siła bezprzewodowe prostu nie wyciąć . Co mam nadzieję, że wystarczy podłączyć 2nd router do istniejącej ( poprzez kabel LAN ) i umieścić go w moim pokoju , więc mój komputer może mieć internet przelewem i urządzenia mobilne mogą mieć bezprzewodowej . Moje pytanie brzmi: 1. Czy wszystkie routery działają jako punkty dostępu ? 2. Które routery byłoby zgodne z Starhub dostarczonym routerze ( Dlink ) ? 3. Jakie są konfiguracje muszę dokonać obu routerach ?
Reply
#5

flankingnow napisał: Moje pytanie brzmi: 1. Czy wszystkie routery działają jako punkty dostępu ? 2. Które routery byłoby zgodne z Starhub dostarczonym routerze ( Dlink ) ? 3. Jakie są konfiguracje muszę dokonać obu routerach ? 1. Większość routerów WiFi może podwoić w punktach dostępowych 2. większość routerów WiFi powinno być również zgodne. 3. podłącz kabel LAN z portu LAN DLINK , do portu LAN nowego routera i wyłącz DHCP na nowym routerze.
Reply
#6

Po sprawdzeniu opinii o RT- N53 i niestety , istnieje kilka raportów z tego roku i ostatni rok niestabilnego oprogramowania i awarie po 24-48 godzinach pracy. Nie będzie już uznać, że router, ponieważ jest to kwestia oprogramowania , a nie problem sprzętowy . N56U i N66U są wyceniane atrakcyjnie w Amazon . Admittably mój 1. post wspomniał o tym 2 jest białe słonie , ale ponieważ stabilność jest ważniejsza od wydajności , nie mogę teraz rozważyć RT- N53 . Chyba musiał przedłużyć swój budżet ...
Reply
#7

flankingnow napisał: Cześć chłopaki, Mam nadzieję, że może mi pomóc . Obecnie używam na włóknie 150Mbps Starhub , a głównym routerem jest wszystko w salonie . I korzystać z komputera głównie w moim pokoju, a siła bezprzewodowe prostu nie wyciąć . Co mam nadzieję, że wystarczy podłączyć 2nd router do istniejącej ( poprzez kabel LAN ) i umieścić go w moim pokoju , więc mój komputer może mieć internet przelewem i urządzenia mobilne mogą mieć bezprzewodowej . Moje pytanie brzmi: 1. Czy wszystkie routery działają jako punkty dostępu ? 2. Które routery byłoby zgodne z Starhub dostarczonym routerze ( Dlink ) ? 3. Jakie są konfiguracje muszę dokonać obu routerach ? 1. Każda z bezprzewodowym routerem 2. Każdy ruter 3. połącz port LAN i wyłączyć DHCP
Reply
#8

Cześć, widział dobrą cenę routera Asus na Amazon . Każdy pomysł , jeśli waraanty jest międzynarodowy i objęte w Singapurze ?
Reply
#9

limserlan napisał: Cześć, widział dobrą cenę routera Asus na Amazon . Każdy pomysł , jeśli waraanty jest międzynarodowy i objęte w Singapurze ? ASUS @ SG jest na tym forum , a oni powiedzieli gwarancja nie jest międzynarodowa ..
Reply
#10

Niedawno kupiłem router z Chin . Marka jest wywołanie W- Net . Przed Kupiłem go , czytałem opinie . Do tej pory nie wiele osób go używać , ale ci, którzy go stosowany jest w większości dobre rzeczy do powiedzenia . Zalety tego routera to przede wszystkim siła sygnału . Jest to podwójna antena 5 dB , 300Mbps 10 / 100Mbps Router / AP / Client / Repeater etc (choć używam go tylko jako router ) . Projekt jest fajne .. Po użyciu go przez kilka dni , moje doświadczenie jest to, że użytkownik ma bardzo dobrą wytrzymałość , jak mój stary D-Link 524 z pojedynczą anteną 5 dB . Dość stabilny zbyt ... a teraz moja bezprzewodowa prędkość jest dwa razy od mojego starego routera. Cena? Mniej niż 20 $ SGD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)