Korzystanie z telewizora jako ekranu 2 bezprzewodowo .
#1

Mam zapasowy TV siedzi w moim pokoju od dłuższego czasu już i tak naprawdę nie oglądać dużo telewizji , zdecydowałem się używać go jako mojego 2nd ekranie, gdy zajdzie taka potrzeba.   Jakie rozwiązania są tam, aby połączyć mój komputer z telewizorem bezprzewodowo do wykorzystania jako 2nd ekranu (nie ekranu mirroring ).   Powód chcąc bezprzewodowej: telewizor jest dość daleko od komputera.   Dzięki!   Edit : Telewizor nie jest Smart TV . I myślę, że mój pulpit nie ma WiFi, więc będę musiał kupić kartę WiFi, który jest zalecany ?
Reply
#2

Myślę, że można użyć Miracast do " cast " z komputera na ekranie
Reply
#3

Splashtop zainstalować na Androidzie i Windows PC. Android będzie podłączyć do telewizora . Kiedy można zobaczyć na pulpicie systemu Windows na ekranie telewizora , okna prasowych + P i wybierz przedłużony. Na Android zmiany tablet do drugiego wyjścia monitora
Reply
#4

kaixax555 napisał: Myślę, że można użyć Miracast do " cast " z komputera na ekranie Ale jeśli rzucę się na ekranie, nie będzie mógł oglądać filmy na jednym ekranie i grać w gry z drugiej strony w tym samym właściwym czasie ? Przynajmniej to, co rozumiem z niego.
Reply
#5

yusoffb01 napisał: Splashtop zainstalować na Androidzie i Windows PC. Android będzie podłączyć do telewizora . Kiedy można zobaczyć na pulpicie systemu Windows na ekranie telewizora , okna prasowych + P i wybierz przedłużony. Na Android zmiany tablet do drugiego wyjścia monitora Łączę mój pulpit do telewizora nie android tablet o.o.
Reply
#6

.enorC napisał: Łączę mój pulpit do telewizora nie android tablet o.o. ... Chciałeś bezprzewodowy pulpit rozszerzony i dałem wam rozwiązanie. Brak karty wifi wymagane, dopóki zarówno w samej sieci Inaczej: 1 ) obejrzeć film na telefonie 2 ) Umieść tv bliżej i używać HDMI 3 ) Zakup inny monitor 4 ) Tworzenie dysku sieciowego z folderu PC , dostęp do niego na dowolnych urządzeniach , które u można podłączyć do niemych tv 5 ) Play gra w trybie okienkowym i odtwarzanie wideo w małym oknie obok niego
Reply
#7

Intel WIDI ...
Reply
#8

że ten rodzaj technologii jest dość stary Liao ... Widziałem go przed 2010 r .... Teraz powinno być bardziej przystępne
Reply
#9

.enorC napisał: Jakie rozwiązania są tam, aby połączyć mój komputer z telewizorem bezprzewodowo do wykorzystania jako 2nd ekranu (nie ekranu mirroring ). Got HDMI ? Wireless HDMI odbiornika / nadajnika . http://thewirecutter.com/reviews/the...o-transmitter/
Reply
#10

yusoffb01 napisał: Splashtop zainstalować na Androidzie i Windows PC. Android będzie podłączyć do telewizora . Kiedy można zobaczyć na pulpicie systemu Windows na ekranie telewizora , okna prasowych + P i wybierz przedłużony. Na Android zmiany tablet do drugiego wyjścia monitora O ile jego telewizor obsługuje również wszelkie możliwości łączności bezprzewodowej , będzie musiał coś podłączyć do telewizora w celu oddanych bezprzewodowo z komputera / tabletu. Tymczasem Intel Wireless -AC 7260 jest zdolny Intel WiDi i Miracast .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)