Instalacja punkty danych
#1

Muszę zainstalować punkty danych w moim domu. Proszę o poradę cenę za punkt.
Reply
#2

jchanmc napisał: Muszę zainstalować punkty danych w moim domu. Proszę o poradę cenę za punkt. Witam , ile punkt muszą być zainstalowane ?
Reply
#3

Im zależało też pm ja też mogę? Dzięki!
Reply
#4

Singtel pobiera $ 85 / - za punkt / mb na 1 35m . ( 5e ) Opłaty Wykonawcy z 90- $ $ 150 Cat5e .....
Reply
#5

Jak o zainstalowaniu kabla sieciowego przez sufit podwieszany ? Jestem chętni, by zrobić go z sali do sypialni , nie jestem pewien , czy jest to możliwe bez zerwania istniejący sufit podwieszany ( podwieszany sufit jest tylko wzdłuż rogu pułapów ) .
Reply
#6

Jak się robi za pomocą istniejącego Starhub ukryty trunking ?
Reply
#7

alexlau napisał: Jak o zainstalowaniu kabla sieciowego przez sufit podwieszany ? Jestem chętni, by zrobić go z sali do sypialni , nie jestem pewien , czy jest to możliwe bez zerwania istniejący sufit podwieszany ( podwieszany sufit jest tylko wzdłuż rogu pułapów ) . Jeśli chcesz wykorzystać istniejący sufit podwieszany uruchomić kable , dwa otwory należy przeciąć w dwóch punktach wjazdu i punktu wyjścia. Ponadto uważamy , czy są jakieś ukryte bariery wewnątrz sufitu podwieszanego , które wymagają innego wyjścia i punktów wejściowych . Wykonawcy będą łatać tyłu otwory i wyglądać o 99 % nowy .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)