Zbudować komputer do gier z 1K ~ 1.5K
#1

Jak podano tytuł, trzeba trochę pomóc w budowaniu pc około 1k do 1.5K . Nie mam pojęcia, od czego zacząć , jak mam 0 doświadczenia. Ja tylko wiem, że woleliby i monitor 1080p 1070 .. jeśli to ma sens. Muszę tylko komputer, który może grać w gry takie jak Overwatch , wszystkie wyznania zabójcy i rzeczy wokół max ustawienie, 60fps Dzięki z góry, każda pomoc jest mile widziana.
Reply
#2

1k na pewno nie wystarczy dla OZW od ich jedności. zostały one głód lepsze GPU , a ponieważ u będzie na 1070 , że będzie dobrze. 1.5k muszą zawierać te rzeczy, jak myszy , KB, monitora , wifi, os i głośnik ?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: 1k na pewno nie wystarczy dla OZW od ich jedności. zostały one głód lepsze GPU , a ponieważ u będzie na 1070 , że będzie dobrze. 1.5k muszą zawierać te rzeczy, jak myszy , KB, monitora , wifi, os i głośnik ? Ya muszą zawierać monitor i klawiaturę mechaniczną Jeśli uda . Mysz i OS prob nie trzeba . Co masz na myśli przez wifi ? Jak routerze? Jeśli tak, to nie muszę go jako dobrze , ponieważ mam router . Mogę sobie pozwolić , aby przejść do 2k ..
Reply
#4

HJHJHJ napisał: Ya muszą zawierać monitor i klawiaturę mechaniczną Jeśli uda . Mysz i OS prob nie trzeba . Co masz na myśli przez wifi ? Jak routerze? Jeśli tak, to nie muszę go jako dobrze , ponieważ mam router . Mogę sobie pozwolić , aby przejść do 2k .. Monitor do u wymagane wyższe częstotliwości odświeżania i dostępności wielu portów ? dobrze wifi mam na myśli nie jest adapter wifi routera . ale jeśli u są za pomocą kabli Ethernet / Internet / RJ45 (przepraszam za stwardnienie nazewnictwa , ponieważ niektórzy ludzie mylić na jakimś nazewnictwa , ale wszystkie są takie same) , które będą idealne dla MMO . dobrze 1.5k można uzyskać u godnej platformę i jest w stanie obsługiwać monitora 1080p . 2k jest wysoki konfiguracja koniec gry , ale sama monitora 1080p czy może 1440p .
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Monitor do u wymagane wyższe częstotliwości odświeżania i dostępności wielu portów ? dobrze wifi mam na myśli nie jest adapter wifi routera . ale jeśli u są za pomocą kabli Ethernet / Internet / RJ45 (przepraszam za stwardnienie nazewnictwa , ponieważ niektórzy ludzie mylić na jakimś nazewnictwa , ale wszystkie są takie same) , które będą idealne dla MMO . dobrze 1.5k można uzyskać u godnej platformę i jest w stanie obsługiwać monitora 1080p . 2k jest wysoki konfiguracja koniec gry , ale sama monitora 1080p czy może 1440p . Prob prostu przyzwoity monitor zrobić .. Jak nie jestem pewien, jak wiele częstotliwości odświeżania i inne rzeczy muszę lol. Co do adaptera wifi mam prob nie potrzebują . Ponieważ mam laptopa i teraz jest w porządku , aby grać w gry MMO . Podobnie jak League of Legends i rzeczy . Dzięki za pomoc btw !!
Reply
#6

Gigabyte GA- B150M - D3H + i5 6500 @ 446 Crucial 2133Mhz 16GB ( 2x8GB ) @ 118 Zotac GTX1070 Twin Fan 8GB DDR5 @ 602 * ( Qoo10 ) Superflower LEDEX 550W Sliver @ 119 OCZ Trion 150 240GB @ 98 WD 1TB Niebieski @ 72 Techware Alpha @ 69 Samsung S24F350FHE 24 " 1080p @ 60Hz 158.95 ^ ( lazada ) Razem: 1682,95 Wszystkie ceny zacytować PCThemes . Cena lazada włącznie z bezpłatną wysyłką . ^ Używać lazada aplikację zapłacić DBS piątek , aby uzyskać 15% , max 20 $ . dla nowego cust . * Qoo10 coraz oferty załamanie . $ 10 ust kupon minimalna wydać $ 100 ( wypłacanych podczas środa) $ 100 Karta kupon minimalna wydać $ 600 ( TBA , gdy istnieje SUPERSALE ) 5x 100 $ GC (każdy siatki GC U 3 % rabaty ale to $ 3).
Reply
#7

HJHJHJ napisał: Prob prostu przyzwoity monitor zrobić .. Jak nie jestem pewien, jak wiele częstotliwości odświeżania i inne rzeczy muszę lol. Co do adaptera wifi mam prob nie potrzebują . Ponieważ mam laptopa i teraz jest w porządku , aby grać w gry MMO . Podobnie jak League of Legends i rzeczy . Dzięki za pomoc btw !! Wielkie dzięki bro! Btw, nie masz zaufania , stanie lub sklep polecacie , aby te elementy, które nie mogę się w Internecie? Nie udało się podać swój najnowszy msg przyczyny nie może umieszczać linki lol.
Reply
#8

HJHJHJ napisał: Wielkie dzięki bro! Btw, nie masz zaufania , stanie lub sklep polecacie , aby te elementy, które nie mogę się w Internecie? Nie udało się podać swój najnowszy msg przyczyny nie może umieszczać linki lol. PCThemes . jak dla tych części u cant uzyskać online z powodu jakich powodów ? (Ale może u nadal złapać te rzeczy ze sklepu , jak również. )
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: PCThemes . jak dla tych części u cant uzyskać online z powodu jakich powodów ? (Ale może u nadal złapać te rzeczy ze sklepu , jak również. ) oh to znaczy wszystkie elementy, które podane mogę po prostu się online bez wychodzenia na zakupy w jak SLS ?
Reply
#10

HJHJHJ napisał: oh to znaczy wszystkie elementy, które podane mogę po prostu się online bez wychodzenia na zakupy w jak SLS ? również nie wszystkie tylko kilka z nich. które posiadają linki online. Staram inni szukają go , ale z ofert nie tak łatwo dostać upust atm . trzeba czekać na 11.11 do lazada lub qoo10 mieć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)