Szukam porady na temat połączenia Fibre w HDB
#1

Żądanie porady , w jaki sposób mogę podłączyć mój pulpit na włókno. Po prostu miał Starhub zainstalować modem i router Fibre w salonie. Problem polega na tym , że mój pulpit jest oddalony 2 pokoje w badaniu i nie ma możliwości WiFi.   Jakie są opcje muszę pozwolić mój pulpit do łączenia włókna ? Poprosiłem technik instalacji błonnika i polecił zainstalować punkt dostępowy w moim pokoju badań. Każdy ma niezawodnego kontaktu do tego? Jakiekolwiek inne, mniej kosztowne opcje z stabilnych prędkości surfowania ?   Z góry dziękuję
Reply
#2

kupić długi kabel LAN i podłączyć z salonu. HDB nie jest duża wiesz . Innym sposobem jest zakup karty WiFi . Oba są tanie opcje . Zadaj technika nie umierają
Reply
#3

I już za długi Kabel LAN pomysł, ale nigdy nie można zamknąć drzwi mojego gabinetu , a ja nie mam istniejące korytka do prowadzenia kabla w . Co do karty sieci bezprzewodowej , nie jest zbyt pewna, jak to działa. Jestem zakładając kabla LAN z adapterem na pulpicie?
Reply
#4

adapter wifi Google , a następnie u będzie wiedział. Można używać zbyt youtube
Reply
#5

może warto rozważyć użycie homeplugs powerline połączyć swój pulpit do światłowodu. Wysyłane z GAGT Android App
Reply
#6

mingfreakrsx napisał: może warto rozważyć użycie homeplugs powerline połączyć swój pulpit do światłowodu. Wysyłane z GAGT Android App Korki domowe są bardzo problematyczne Próbowaliśmy raz, nie może zmusić go do pracy . To był jakiś głupi Koreańska marka .
Reply
#7

najtańsze : kupić adapter wifi do komputera. najszybciej : uruchom kabel LAN od routera do komputera .
Reply
#8

lifesgood napisał: I już za długi Kabel LAN pomysł, ale nigdy nie można zamknąć drzwi mojego gabinetu , a ja nie mam istniejące korytka do prowadzenia kabla w . Co do karty sieci bezprzewodowej , nie jest zbyt pewna, jak to działa. Jestem zakładając kabla LAN z adapterem na pulpicie? Najtaniej i najszybciej dostać się to ( sprawy ) i działa to adapter wifi . Jednak , gdy u zamknąć drzwi sypialni sygnał spadnie . Mam tylko nadzieję , że jest jeszcze znośna . Można pożyczyć od kogoś, kto ma jedną i spróbuj najpierw wypróbować .
Reply
#9

uzyskać 2nd routera , ustawić go jako punktu dostępowego ?
Reply
#10

Mancunian2 napisał: Korki domowe są bardzo problematyczne Próbowaliśmy raz, nie może zmusić go do pracy . To był jakiś głupi Koreańska marka . to wszystko zależy od każdego z nas w stan okablowania domu dla HomePlug być przy jego maksymalnej wydajności. Wysyłane z GAGT Android App
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)