jak ustawić hasło routera indywidualny i bezpieczeństwo w domu?
#1

Witam, mam różne produkty w domu i chciałbym zapewnić , że różne produkty używać inny login , więc nie mogą szpiegować nawzajem sieci. Nie jestem pewien, jak to ustawić , po zbadaniu przez wiele godzin znalazłem to coś o nazwie serwer RADIUS . Ale to jest zbyt skomplikowane , a ja jestem tylko dla użytkowników domowych , którzy nie mają innego komputera w celu wystarczy uruchomić serwer RADIUS 24/7 .   Czy istnieje alternatywa dla zapewnienia urządzeń nie snoop na siebie , podobnie jak metody promień, ale mniej skomplikowane ? Na przykład. dowolny router / firewall / program może obsługiwać to? Wdzięczni za każdą pomoc . Dzięki!
Reply
#2

OfficeUncle napisał: Witam, mam różne produkty w domu i chciałbym zapewnić , że różne produkty używać inny login , więc nie mogą szpiegować nawzajem sieci. Nie jestem pewien, jak to ustawić , po zbadaniu przez wiele godzin znalazłem to coś o nazwie serwer RADIUS . Ale to jest zbyt skomplikowane , a ja jestem tylko dla użytkowników domowych , którzy nie mają innego komputera w celu wystarczy uruchomić serwer RADIUS 24/7 . <br /> <br /> Czy istnieje alternatywa dla zapewnienia urządzeń nie snoop na siebie , podobnie jak metody promień, ale mniej skomplikowane ? Na przykład. dowolny router / firewall / program może obsługiwać to? Wdzięczni za każdą pomoc . Dzięki! <br /> <br /> Nie prosty sposób to zrobić , chyba że u dostać zarządzany przełącznik i przypisać do niego poszczególnych sieci VLAN . <br /> <br /> Tak długo, jak są one w tej samej podsieci , urządzenia mogą ze sobą rozmawiać . <br /> <br /> Albo firewall zastosowanie ( zakładając u oznacza na laptopach ) zaprzeczyć ruchu.
Reply
#3

Proszę przeczytać instrukcję obsługi .
Reply
#4

jtjt00 napisał: Proszę przeczytać instrukcję obsługi . Drugi to . Instrukcja powinna mieć informacje na ten temat.
Reply
#5

WhiteHunter napisał: Drugi to . Instrukcja powinna mieć informacje na ten temat. Tak czytałem moją instrukcję routera , ale powiedziano mi , aby skonfigurować serwer RADIUS, co jest przyczyną tego postu - serwer RADIUS jest zbyt skomplikowane dla użytkownika domowego i wymaga innego komputera , aby uruchomić jako serwer
Reply
#6

Promień również nie ma diff , wciąż mogą ze sobą rozmawiać Enable AP Isolation , to nie może szpiegować Liao
Reply
#7

Nie wiesz, co chcesz osiągnąć. Czy starasz się rozdzielić swoje komputery i urządzenia do łączenia się z innym segmencie sieci / sieci bezprzewodowej lub innego routera fizycznej? Czy masz tylko 1 połączenie z Internetem, ale jest współdzielony przez wielu użytkowników / urządzeń? Istnieje wiele sposobów, aby podzielić i rozdzielić połączenia, albo wirtualnie za pomocą oprogramowania lub fizycznie przy użyciu różnych urządzeń sieciowych. Jedna sieć, jeden router na użytkownika, a kabel Ethernet podłączony potwierdzić, że nie można zobaczyć ani usłyszeć siebie. Ponadto, serwer RADIUS jest za zarządzanie kontami użytkowników, które mogą być wykorzystywane przez różnych indywidualnych użytkowników domowych lub urządzeń do łączenia się z siecią domową. Zazwyczaj jest on stosowany w środowisku firmowym, w którym różne użytkownicy danego konta, a nie wspólny klucz konta / hasła. W zależności od tego, co próbujemy osiągnąć, może, ale nie musi RADIUS. Dlaczego nie można opisać, jak wiele urządzeń masz, ile routery / przełączniki i masz zamiar używać? Czy zmusi każdego użytkownika do uwierzytelniania przy użyciu niewoli portal przy podłączeniu do hotspot WiFi?
Reply
#8

Ok, tu idzie ... Jestem zakupu porcelana produkt , który musi korzystać z mojego routera. Więc chcę trzymać go z dala od innych moich urządzeń , np . jeśli robię bankowości na moim komputerze Nie chcę go szpiegować na moim komputerze. Więc ma to być tylko w stanie połączyć się z internetem , ale również zachować mój komputer przed nim . Czy ten opis pomoże .....?
Reply
#9

OfficeUncle napisał: Ok, tu idzie ... Jestem zakupu porcelana produkt , który musi korzystać z mojego routera. Więc chcę trzymać go z dala od innych moich urządzeń , np . jeśli robię bankowości na moim komputerze Nie chcę go szpiegować na moim komputerze. Więc ma to być tylko w stanie połączyć się z internetem , ale również zachować mój komputer przed nim . Czy ten opis pomoże .....? bankowy bankowości internetowej ? macie już 2fa dla wszystkich swoich transakcji lokalnych banków . czyli prawie 100 % bezpieczny , chyba tracisz token. Co do rozdziału sieci tylko subskrybować podwójnego planu szerokopasmowego. oddzielić dostęp do Internetu.
Reply
#10

MikeDirnt78 napisał: bankowy bankowości internetowej ? macie już 2fa dla wszystkich swoich transakcji lokalnych banków . czyli prawie 100 % bezpieczny , chyba tracisz token. Co do rozdziału sieci tylko subskrybować podwójnego planu szerokopasmowego. oddzielić dostęp do Internetu. Albo po prostu wyłączyć urządzenie China kiedy robisz Ibanking .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)