Power Plug Rozszerzenia
#1

Witam, po prostu ciekawy . Czy mogę kupić te normalne rozszerzeń wtyczkę z wartości sklepów dolara dla mojej platformy lub istnieją pewne rzeczy, które należy zwracać szczególną uwagę?   I przede wszystkim trzeba 4 punkty dla ( 1 ) PC ( 2 ) monitorowanie, (3 ) Głośniki oraz ( 4 ) ładowanie mojego telefonu   Oto zdjęcie z rozszerzeniem wtyczki zasilania mam na myśli :
Reply
#2

normalne zużycie ok ale dla dużej podkręcania Następnie należy zmniejszyć jako moszcz , jak to możliwe
Reply
#3

Krab . napisał: normalne zużycie ok ale dla dużej podkręcania Następnie należy zmniejszyć jako moszcz , jak to możliwe jak wysokie jest wysoka ?
Reply
#4

Używam tylko tych ze znakiem bezpieczeństwa.
Reply
#5

wacko napisał: jak wysokie jest wysoka ? starając się osiągnąć maksymalną podkręcania na konkretnym układzie
Reply
#6

Używam tylko te z ochroną przeciwprzepięciową
Reply
#7

Tiger Woods napisał: Używam tylko te z ochroną przeciwprzepięciową Masz na myśli te 20 $ + te czy te 50 $ + te ? Jesteśmy jednym z użyciem lepsze zabezpieczenia przeciwprzepięciowe niż inne? Jak to się dostaje taką dużą różnicę w cenie jednego .
Reply
#8

W przed Belkin
Reply
#9

Używam $ 17.90 od gigantycznych .... dostał znak bezpieczeństwa , brak ochrony przed przepięciami
Reply
#10

Krab . napisał: starając się osiągnąć maksymalną podkręcania na konkretnym układzie i logicznym wyjaśnieniem jest ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)