Klinika Hardware
#1

PC ma dźwięku pop niż dużo białego dymu , ale działa idealnie   otwarcie zobaczyć wszystkie płyty i wentylator nadal pracuje i nie ma problemu   nie wiem co jest nie tak, używając Seasonic zasilanie.   Byłbym zaniepokojony tym?
Reply
#2

critical888 napisał: PC ma dźwięku pop niż dużo białego dymu , ale działa idealnie otwarcie zobaczyć wszystkie płyty i wentylator nadal pracuje i nie ma problemu nie wiem co jest nie tak, używając Seasonic zasilanie. Byłbym zaniepokojony tym? tak u powinien być zaniepokojony .. widząc dym nie jest normą. Należy dokładnie sprawdzić u pewnie
Reply
#3

Zawsze można wnieść PSU do naszego serwisu w celu przeprowadzenia kontroli w przypadku podejrzenia To od zasilacza. Na wszelki wypadek .
Reply
#4

wow, u pewne spojrzenia spokój tej kwestii , choć .... W każdym razie, u powinien zrobić kontrolę wszystkich elementów , aby zobaczyć , czy nie ma żadnych części dmg / spalony . zastępują te części, szybkie i szybkie , jeśli gwarancja jest dostępna dla danego produktu indziej po prostu kupić nowy.
Reply
#5

clon22 napisał: Zawsze można wnieść PSU do naszego serwisu w celu przeprowadzenia kontroli w przypadku podejrzenia To od zasilacza. Na wszelki wypadek . Niestety masz adres ? Czy mogę zabrać cały cpu w dół .. od kiedy pojawi darmo dzięki
Reply
#6

critical888 napisał: Niestety masz adres ? Czy mogę zabrać cały cpu w dół .. od kiedy pojawi darmo dzięki Corbell Blok 4012 , Ang Mo Kio Ave 10 , # 06-04 TECHplace 1 , Singapore 569628
Reply
#7

Myślę, że należy sprawdzić elementy w pulpicie przed dźwiga całą rzecz w dół. Jeśli element nie jest pod Corbell , trzeba będzie doprowadzić go do odpowiedniej dystrybucji . Jeśli się pojawi , to najlepiej , aby zaprzestać używania go bo może to spowodować dalsze uszkodzenia .
Reply
#8

Brzmi jak spalonego kondensatora , który będzie pop, dymu , a czasem emitują biały dym . Zajrzyj do środka zasilacza , jeśli nie jest objęty gwarancją . Spalony kondensator będzie normalnie otwarty obwód stać dlatego nie może wpływać na układ , ale regulacja zasilania może stać się głośny / niestabilny. Mój nowy zasilacz Cooler Master ma dźwięku łukowate napięcia . I odłączyć go od mojego m / B i wysyłać do wymiany od razu. Nie chce skoki napięcia zabić jakiegokolwiek elementu na m / b.
Reply
#9

Może być również płytę główną , warto przyjrzeć niego.
Reply
#10

mogę zobaczyć wiele od tyłu , chyba że biały biały gluelike część nie jest tam, aby być z Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz naklejki gwarancji PSU nadal istnieje : To zdjęcie zostało resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zasilacz model: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)