Czy dwa AC68U w trybie Media Most będzie to strata pieniędzy ?
#1

Z myślą o użyciu dwóch AC68U przedłużyć sygnał WiFi.   Obecnie działa N56U doda firmware WiFi modelu mostu. Ale ja obserwować pewne sporadyczne DC po podłączeniu do N56U ( coz szybko przełączyć się AC68U , można uzyskać dostęp do Internetu ) .   Dlatego chcę , aby zastąpić N56U .   Dwa AC68U przesada ? Jeśli to możliwe, nie chcę spędzić kolejne $ 200ish prostu przedłużyć sygnał WiFi.   Każda inna możliwa konfiguracja ? Linia energetyczna jest NIE NIE ze względu na moc układu linia mojego mieszkania . (Próbowałem 2-3 marek / modeli już )
Reply
#2

To będzie zależało od tego, jak go widzisz . Aktualnie używam ac68u podłączyć do modemu , a drugi jako AP , więc mój dom będzie miał pełne pokrycie podwójnego pasma . Niektórzy ludzie mogą myśleć Jej overkill ale dla mnie myślę, że warto cos 1 ) zapłaciłem poniżej ceny rynkowej dla 2x routerów ac68u 2 ) Widzę to jako inwestycję w ciągu najbliższych 3-4 lat. 3 ) Nie jestem typem , który stale podnosić swoje routery co 6 miesięcy lub więcej.
Reply
#3

Tam nigdy coś takiego jak overkill dla sieci bezprzewodowej ... jsut podzielić się moją historię .. użyłem mieć bardzo prostego routera ProLink jako rozcieńczalnika ale prędkość była tak powolna , że skończyło się przy moim sieci 4G zamiast . który spowodował mi pęknie planu danych i musiałem zapłacić za dodatkowe 30bucks danych . Teraz używam 868l dlink dir jako przedłużacz zamiast . Wygląda odrobinę przesada jak dobrze, ale nigdy nie musiałem korzystać z sieci 4G , kiedy jestem w domu
Reply
#4

herzog21 napisał: To będzie zależało od tego, jak go widzisz . Aktualnie używam ac68u podłączyć do modemu , a drugi jako AP , więc mój dom będzie miał pełne pokrycie podwójnego pasma . Niektórzy ludzie mogą myśleć Jej overkill ale dla mnie myślę, że warto cos 1 ) zapłaciłem poniżej ceny rynkowej dla 2x routerów ac68u 2 ) Widzę to jako inwestycję w ciągu najbliższych 3-4 lat. 3 ) Nie jestem typem , który stale podnosić swoje routery co 6 miesięcy lub więcej. Czy Twój AP AC68U tryb bridge WiFi? Albo jest on podłączony za pomocą kabla LAN?
Reply
#5

Solo_Apple napisał: Czy Twój AP AC68U tryb bridge WiFi? Albo jest on podłączony za pomocą kabla LAN? kabel LAN .
Reply
#6

herzog21 napisał: kabel LAN . Żałuję, że nie mogę użyć kabla LAN. Wydaje się, że jeśli chcę przedłużyć sygnał wifi , tryb tylko mogę używać jest tryb repeater . Nie mogę korzystać z mostu mediów , jeśli chcę podłączyć urządzenia do routera bezprzewodowo wtórnym . Multimedia BROUTER pozwala tylko na połączenia kabla Ethernet.
Reply
#7

....... kabel LAN i kabel ethernet są jut różnych słów opisujących to samo. u można podłączyć kabel yr do routera i skonfigurować go jako AP. u potrzeba do google w trybie AP i trybie bridge . są 2 różne tryby .
Reply
#8

herzog21 napisał: ....... kabel LAN i kabel ethernet są jut różnych słów opisujących to samo. u można podłączyć kabel yr do routera i skonfigurować go jako AP. u potrzeba do google w trybie AP i trybie bridge . są 2 różne tryby . Ja wiedziałem , że są one tak samo. Wystarczy, że moim głównym AC68U jest w rogu salonu i wtórnym jest w sali studyjnej , która wynosi około 7 metrów i 2 ściany pomiędzy. Nie ma łatwy sposób mogę uruchomić kabla między nimi.
Reply
#9

Solo_Apple napisał: Ja wiedziałem , że są one tak samo. Wystarczy, że moim głównym AC68U jest w rogu salonu i wtórnym jest w sali studyjnej , która wynosi około 7 metrów i 2 ściany pomiędzy. Nie ma łatwy sposób mogę uruchomić kabla między nimi. Jak o uzyskanie ktoś wywiercić otwory i zrobić trunking ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)