Klinika Hardware
#1

Ok .... moja firma dostaje to bardzo starego komputera .... hdd 40GB ..... mój szef zapytał mnie , czy można zmienić na większą pojemność. 1. otworzyć , aby sprawdzić i wydaje może trwać tylko w IDE HDD. 2. Załóżmy, że może dostać IDE , jak sklonować ? Można używać IDE wtórnego , który jest połączony cd rom ?   Gdzie można uzyskać napędów IDE ?   Proszę dun pytają mnie zrzucić pc n uzyskać nowy .... Bardzo bym chciał , ale komputer jest podłączony do kilku urządzeń .   Doceniam pomoc.     Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#2

Za pomocą zworki wyboru kabla do obu i można korzystać na samym ide wstążką Płyta może nie wykrywa zbyt wysoką wydajność . Alternatywnie kupić kartę PCI sata
Reply
#3

IDE ... teraz to termin nie słyszałem od dłuższego czasu ... Idź SLS potwierdzić może dostać ... Można używać wtórnego IDE crone ... zwykle po prostu wziąć te kabel IDE- to- USB do crone ... również uzyskać od SLS Sprawdź jak wielka płyta może , nie później kupić 250GB widoczne jako 137 GB ... chociaż to naprawdę nie ma znaczenia teraz robi
Reply
#4

Dzięki ..... wygląda ide hdd bardzo wysoką cenę w porównaniu do SATA HDD ...... Jest to system HP Compaq ..... btw . D530 SFF . Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#5

Jaki system operacyjny jest ten system działa ?? Bardzo stary komputer i sprzętu Liao , jeśli wciąż masz IDE onboard..this PC umrze wcześniej czy później Liao Lepsze tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych n den upgrade do obecnego gen sprzętu ... u można kupić kartę PCI -E x1 IDE n u można ponownie użyć IDE HDD Liao ... Jeśli nie u mogą spróbować narzędzie P2V VMware i starają się przekształcić phyiscal komputer w VM n uruchomić go w ESXi też ...
Reply
#6

można spróbować uzyskać IDE SATA konwerter jeśli chcesz większy dysk twardy . Ale sprawdzić, czy mobo lub okno OS może obsługiwać znacznie większy dysk twardy , ESP standardowej pojemności dysku twardego jest teraz około 1TB .
Reply
#7

Win xp .... I zapomnieć o rzeczy bios .... tak to jest inny problem. Mówiłem moim szefem 1 TB HDD bardzo tani ..... cholernie Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#8

Steyr69 napisał: Win xp .... I zapomnieć o rzeczy bios .... tak to jest inny problem. Mówiłem moim szefem 1 TB HDD bardzo tani ..... cholernie Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT IDE HDD to technologia, ostatnio widziany może 10 lat temu. W tym czasie było 1 TB dysk twardy IDE ? A czy BIOS i WinXP mieć żadnych problemów z rozpoznawaniem HDD powyżej pewnej pojemności ? Trzeba zbadać kawałek.
Reply
#9

Model ten powinien mieć jeden port SATA chipset i865G ze wsparciem adresacji 48Bit LBA . Technicznie rzecz biorąc, można użyć prawie wszystkie dyski SATA na rynku obecnie . Istnieje wyjątek od dysków SATA nie obsługiwać powodu zakodowanego SATA2 3 Tylko support / . Kup SATA HDD 500GB za bezpieczne, w przeciwieństwie trzeba innego uaktualnienie z 500GB .
Reply
#10

IDE HDD dawno się nie widzieliśmy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)