Desktop nie może się włączyć
#1

Przed chwilą usłyszałam głośny pop , a mój dom jest Wyłącznik wyzwolony .   Okazuje się, że mój serwer pulpitu uplorry ...   Zasilacz wydaje się być uszkodzony . Switched 2 zapasowy zasilacz z innego komputera , aby spróbować , nie można włączyć. Lampka zasilania włącza się i znikają po kilku sekundach. Wentylator będzie działać .   Próbowaliśmy przełączania baranów wewnątrz do innych gniazd , nie działał . Co jeszcze powinienem spróbować ? Mam na myśli płyty głównej lub procesora uplorry , nie próbowałem jeszcze zamiana CPU ..   Każdy pomysł co się dzieje? Co powinienem zrobić?
Reply
#2

Najprawdopodobniej braku PSU przynieść płytę razem do grobu też.
Reply
#3

Dobrze, jeśli u można próbować wyjąć płyty serwerowej i sprawdzić czy istnieje jakieś składniki , takie jak oparzenia zrobić albo jak jakiś czarny punkt ?
Reply
#4

Ok , zrobię to jutro i zgłoś się . Trzeba się spieszyć moje zadanie dziś D:
Reply
#5

Spojler!
Reply
#6

I otworzyły się zasilacza i kontrolowane go znaleziono żadnych złych kondensatorów na nim : / Kondensatory nie były rozdęte ani nie było czerwono-brązowy wyschły elektrolitu widoczne na nich. Próbowaliśmy kilka kabli zasilających (pracy) , ale nie można przeskoczyć stasrt PSU . Czy mogę coś zrobić, aby dowiedzieć się, co jest nie tak z nim i go naprawić ?
Reply
#7

Erm nie mają rozbierać zasilacza ; mogłeś rannych siebie! Otwarcie obudowy komputera i przyjrzeniu wewnętrzna komputera jest bezpieczne , choć . Może przynajmniej podjąć pic płyty głównej i pisać tutaj ?
Reply
#8

I znów spróbował z innym zasilaczem , wszystko inne oprócz starego zasilacza jest uszkodzony. Chyba będzie uzyskanie nowego PSU , zobaczymy , czy mogę zlokalizować i wymienić złe kondensator na zasilaczu . Dziękuję wszystkim!
Reply
#9

Lepiej zrezygnować chyba że jesteś gotów zaryzykować zabicie swojej mobo i wiele więcej!
Reply
#10

JesusLovesUs napisał: I znów spróbował z innym zasilaczem , wszystko inne oprócz starego zasilacza jest uszkodzony. Chyba będzie uzyskanie nowego PSU , zobaczymy , czy mogę zlokalizować i wymienić złe kondensator na zasilaczu . Dziękuję wszystkim! Zakładam, że wiesz, co robisz. Kondensatory mogą zachować swój ładunek przez wiele miesięcy , a te można uzyskać bardzo nieprzyjemny szok.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)