Error Code 99 na ASUS Maximus VIII Hero Alpha
#1

Cześć wszystkim,   Moja budowa jest w moim podpisie.   Właśnie dziś zmontowane i zaczął go.   Ekran jest pusty i kod błędu 99 pojawił się na mobo .   CPU Cooler wentylatory kręcą ale fani przypadków nie kręci.   Wszelkie eksperci mogą pomóc zdiagnozować , co poszło nie tak?
Reply
#2

Qcode 99 jest " Super IO Inicjalizacja " i IO oznacza niczego podłączony do płyty dowolnym interfejsie nie uruchamia się. Jeśli właśnie zbudowali system, to mówi to urządzenie nie jest prawidłowo podłączony lub brak jest zasilania do urządzenia powodującego błąd IO . Trzeba sprawdzić wszystkie kable i komponenty są osadzone równo i poziom i wyrównane równolegle z gniazd PCI-E i twoi DIMM są prawidłowo osadzona . http://www.asusqcodes.com/index.php?inputCode=99
Reply
#3

używać gniazd pamięci A2 i B2 , a także spróbować podłączyć klawiaturę i mysz do innego gniazda (y) USB.
Reply
#4

Cześć wszystkim. I rozwiązać problem . Zapomniałem podłączyć kabel 1 PCI-E .. lolz . Ale teraz mam inny problem . Używam cryorig a4p ostateczny AIO. Czy to normalne, aby uzyskać temps otoczenia o 34 ° C , gdy procesor nie pod obciążeniem ? Widziałem inne wzorce z otoczenia temp w temperaturze 22 ° C . Mój pokój jest temperatura otoczenia 27 ° C ABT
Reply
#5

adrielx napisał: Cześć wszystkim. I rozwiązać problem . Zapomniałem podłączyć kabel 1 PCI-E .. lolz . Ale teraz mam inny problem . Używam cryorig a4p ostateczny AIO. Czy to normalne, aby uzyskać temps otoczenia o 34 ° C , gdy procesor nie pod obciążeniem ? Widziałem inne wzorce z otoczenia temp w temperaturze 22 ° C . Mój pokój jest temperatura otoczenia 27 ° C ABT Bardzo normalne. Witamy pogody Singapurze . Gdzie jesteśmy przypalenia na 35degC . Pomimo pokój otoczenia 27DegC , procesor musi być wyższa od otoczenia , w przeciwnym razie może być skraplanie co nie jest dobre. 34degC jest normalne, gdy jej na biegu jałowym , ale po uruchomieniu gier lub rozpocząć korzystanie przez kilka minut , twoje temps procesor będzie pracował z prędkością nieco wyższej temperaturze. Benchmarki są zazwyczaj niższe w innych krajach , gdzie ich otoczenia są znacznie niższe niż lub klimatycznych, takich jak USA.
Reply
#6

royfrosty napisał: Bardzo normalne. Witamy pogody Singapurze . Gdzie jesteśmy przypalenia na 35degC . Pomimo pokój otoczenia 27DegC , procesor musi być wyższa od otoczenia , w przeciwnym razie może być skraplanie co nie jest dobre. 34degC jest normalne, gdy jej na biegu jałowym , ale po uruchomieniu gier lub rozpocząć korzystanie przez kilka minut , twoje temps procesor będzie pracował z prędkością nieco wyższej temperaturze. Benchmarki są zazwyczaj niższe w innych krajach , gdzie ich otoczenia są znacznie niższe niż lub klimatycznych, takich jak USA. Dzięki bro za wyczyszczenie moich wątpliwości. Zamierzam spróbować podkręcania teraz i zobaczyć, jakie wyniki temp ja dostać .
Reply
#7

adrielx napisał: Dzięki bro za wyczyszczenie moich wątpliwości. Zamierzam spróbować podkręcania teraz i zobaczyć, jakie wyniki temp ja dostać . Jesli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej na temat przenikania ciepła tych wszystkich , będzie to bardzo interesujące
Reply
#8

i5 6600k na to, co będzie bezpieczny zakres temp ?
Reply
#9

adrielx napisał: Dzięki bro za wyczyszczenie moich wątpliwości. Zamierzam spróbować podkręcania teraz i zobaczyć, jakie wyniki temp ja dostać . Łał. Udało mi się podkręcić do 4.6ghz i zrobił kilka testów z aida64 . temps rdzeniowe nie minąć 58 ° C . Nieźle. & Temps otoczenia przy normalnym obciążeniu ustabilizował się ard 28 do 30 ° C . Nieźle.
Reply
#10

używasz słowa " otoczenia" mylnie .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)