UHD IPS monitory z funkcją G- Sync
#1

Zrobiłem poszukiwanie UHD IPS monitory z funkcją G- Sync , i najwyraźniej istnieją tylko dwie opcje: Asus i Acer XB271HK PG27AQ .   O dziwo , te monitory zostały obecnie na rynku od jakiegoś czasu , a jednak żaden z nich nie są dostępne lokalnie .. jakiś powód ?
Reply
#2

Musiałbym się domyślić , że nie jest to duży rynek dla graczy - centric 4K wyświetlaczy ... jeszcze. Faktem jest, trzeba Top End Power graficznego nawet dostać przyzwoite klatek na ekranie 4K , a także zapłacić kolejną premię dla modułu gsync . Myślę, że większość ludzi , którzy kupują 4K wyświetlacze nie są gracze , więc będą one pominąć modele Acer / asus dla zwykłych monitorów 4K z większym naciskiem na jakość obrazu / gamie barw , zamiast Gdy moc GPU dogania rozdzielczości UHD to myślę, że nie będzie większe zapotrzebowanie na monitorach jak ten. Nadal czekam na 40 cali 4K ultra szeroki wyświetlacz OLED 200Hz dla mojego kolejnego monitora
Reply
#3

Docenić szybką odpowiedź . I nawet nie ma miejsca dla 32 "na moim stole . Ekran o przekątnej 27" -28 "będzie idealna. Jest jeden 30 " OLED firmy Dell (patrz link poniżej). Źle dla kieszeni at US $ 5k i żalem , brak G-Sync . Ref: http://www.144hzmonitors.com/monitor...-oled-monitor/
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)