Klinika Hardware
#1

Drogi przyjacielu,   Zacząłem ten wątek dzielmy naszego procesora i GPU bezczynnie i załadować temperatury działa tutaj . Abyśmy mogli pomagać sobie nawzajem w rozwiązania chłodzenia.     UWAGA : Należy zawsze wskazywać temperaturę otoczenia / Pokój że te odczyty .   Dzięki.
Reply
#2

na 26c - 27c pokoju klimatyzacja otoczenia
Reply
#3

Moje amatorskie ... Temperatura pokojowa : 29degC , bez klimatyzacji Ale moja temperatura GPU wydaje się wysoka . Wcześniej , kiedy był przy użyciu GTX460 ... idle temperatura wynosi około 3-5degC wyższa od temperatury pokojowej. Ktoś jeszcze konieczności EVGA GTX680 4GB może również doradzić temp biegu jałowym ?
Reply
#4

Temps są rejestrowane po Pobiegłem znak 3D , intel burn test i Kombuster . dla klimatyzacji temp otoczenia ard 29 stopni . Mogę powiedzieć Im całkiem zadowolony z moich temps CPU , który jest chłodzony przez mojego H100i i ECO240 wcześniej ... Przy ustawieniach TurboBoost i SpeedStep wyłączona , ale temps może osiągnąć tak wysokie. Z tych włączona może rzeczywiście trafia 90 + stopni Całkiem zadowolony z moich temps GPU chociaż.
Reply
#5

Odbierz wkładu !!
Reply
#6

Wszystko zegara akcji. Typowa temperatura pomieszczenia SG . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

29 / 30-54 po czyszczeniu HSF . 40-60 + jeśli nigdy czysta dla 6mths . brak klimatyzacji . rm temp jest jednak chłodniejsze becos z wysokim sufitem . prbably 27-28c
Reply
#8

garfield82 napisał: Temps są rejestrowane po Pobiegłem znak 3D , intel burn test i Kombuster . dla klimatyzacji temp otoczenia ard 29 stopni . Mogę powiedzieć Im całkiem zadowolony z moich temps CPU , który jest chłodzony przez mojego H100i i ECO240 wcześniej ... Przy ustawieniach TurboBoost i SpeedStep wyłączona , ale temps może osiągnąć tak wysokie. Z tych włączona może rzeczywiście trafia 90 + stopni Całkiem zadowolony z moich temps GPU chociaż. Używasz wodę H100 chłodzenia dla CPU prawo ? I rzeczywiście wydaje się wysoka temperatura . Ale twoja temperatura GPU nie jest zły. A moja temperatura GPU jest gorszy niż twój.
Reply
#9

eminus napisał: na 26c - 27c pokoju klimatyzacja otoczenia Mógłbyś coś napisać dla platformy ?
Reply
#10

fockyerdod3r napisał: Wszystko zegara akcji. Typowa temperatura pomieszczenia SG . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Co to jest karta gfx używasz ? Jeden z karty gfx ma podobną temp idle jak mój EVGA GTX 680 4GB .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)