ASUS RT- N66U - niska prędkość 2,4 GHz
#1

zrobiłem test z użyciem ustawień speedtest i okien, i okazało się, że moja 2.4GHz SPD jest straszne po zmianie routera .   stosowane , aby móc utrzymać połączenie 300Mbps z pełnymi barów korzystających z TP- LINK TL- wdr4300 ... Teraz to tylko 130mbps , Pobierz spd spadek , przesyłanie zmniejszono o połowę ...   To ma być taki jak ten czy ja się router z cytryny ? westchnienie...     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

tamjinhang napisał: zrobiłem test z użyciem ustawień speedtest i okien, i okazało się, że moja 2.4GHz SPD jest straszne po zmianie routera . stosowane , aby móc utrzymać połączenie 300Mbps z pełnymi barów korzystających z TP- LINK TL- wdr4300 ... Teraz to tylko 130mbps , Pobierz spd spadek , przesyłanie zmniejszono o połowę ... To ma być taki jak ten czy ja się router z cytryny ? westchnienie... Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ustawienia problem? 40MHz włączony ? jeśli łączność jest 130Mbps , to tak - odbite SpeedTest wyniki uznaje się za wystarczająco dobre
Reply
#3

Hmm, nie widzę to samo nazwisko ? Jeśli po prostu zmienić com , naciśnij Szczegóły i pokazać nam adapter wifi Jeśli nie, trzeba zoptymalizować config Wireless N w tym paśmie 20 / 40MHz , jak na wspomniane przez MARINEX / Gribber . Zobacz ten artykuł za : 5 sposobów Utrwalić 802.11n Speed - SmallNetBuilder
Reply
#4

hmm , 40MHz jest już włączona. myślałem , ponieważ jego deklarowanym max 2,4 GHz jest 450mbps i mam 5/5 sygnał , że SHLD podłączyć @ ponad 300Mbps . ale jakoś to mniej niż połowa , a nie ...
Reply
#5

tamjinhang napisał: hmm , 40MHz jest już włączona. myślałem , ponieważ jego deklarowanym max 2,4 GHz jest 450mbps i mam 5/5 sygnał , że SHLD podłączyć @ ponad 300Mbps . ale jakoś to mniej niż połowa , a nie ... 40MHz włączone gdzie? btw , co zasilacz ?
Reply
#6

samo nazwisko ! hehheh eh , na 2.4GHz , zostawiłem go w domyślnym Auto ( 20 / 40MHz ) .. Adapter PC za pomocą tp -link tl- wn822n wysoki zysk Wireless N USB Adapter laptop za pomocą zabójca Wireless-N 1102 dwupasmową kartę mini - PCIe . zarówno używany do dostać gd spd i 300Mbps max połączyć w oknach . teraz to 130mbps i 144.4mbps odpowiednio ...
Reply
#7

tamjinhang napisał: samo nazwisko ! hehheh eh , na 2.4GHz , zostawiłem go w domyślnym Auto ( 20 / 40MHz ) .. Adapter PC za pomocą tp -link tl- wn822n wysoki zysk Wireless N USB Adapter laptop za pomocą zabójca Wireless-N 1102 dwupasmową kartę mini - PCIe . zarówno używany do dostać gd spd i 300Mbps max połączyć w oknach . teraz to 130mbps i 144.4mbps odpowiednio ... Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. pozwól mi załamać dla Ciebie. 1. 20 / 40MHz na routerze? 2. 20 / 40MHz zarówno karty bezprzewodowej w komputerze ? więc przypuszczać, jesteś pewien, że twój "default auto" oznacza 20/40 ? Ostatnia Pamiętam Twój TL- WN822n obsługuje tylko do 300Mbps , więc będzie można dostać tylko maksymalnie do 300Mbps . I losowo google i okazało się, że Wireless-N 1102 obsługuje tylko do 300Mbps . Na pewno pomogą , jeśli można pokazać nam zrzut ekranu z wymaganych szczegółów.
Reply
#8

Gribber napisał: Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. pozwól mi załamać dla Ciebie. 1. 20 / 40MHz na routerze? 2. 20 / 40MHz zarówno karty bezprzewodowej w komputerze ? Ostatnia Pamiętam Twój TL- WN822n obsługuje tylko do 300Mbps , więc będzie można dostać tylko maksymalnie 300Mbps . I losowo google i okazało się, że Wireless-N 1102 obsługuje tylko do 300Mbps . sry ABT to. Tak za 1) i 2) obsługują tylko do 300Mbps ...
Reply
#9

POBIERZ Inssider - Zobacz wszystkie Wi-Fi wokół siebie i pomóc uruchomić sieci szczytowej wydajności | MetaGeek pobrać, zainstalować , uruchomić go na 2-5mins , ScreenCapture , przesyłania i wklej go tutaj.
Reply
#10

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz max odwołują ... 216mbps ?!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)