Tanie Wewnętrzny napęd Blu-ray ?
#1

Potrzebuję trochę pomocy : szuka napęd Blu-ray do oglądania filmów Blu-ray na moim komputerze , ale wydaje się , że wszystkie dyski wewnętrzne idą za $ 150 i powyżej. Czy ktoś ma zaleceń dotyczących tani i dobry napęd Blu-ray ? Jak dotąd najlepsza oferta wydaje się być kąpieli solankowych w napędzie LG OEM od Amazon. Nie trzeba być wielokrotnego zapisu , ponieważ tak naprawdę nie przewidują dzień Blu- ray staną się powszechne, dzięki thumbdrives i przenośny dysk twardy. Dzięki!
Reply
#2

FYI, grać Blu-Ray przy płycie za pomocą komputera nie jest tak bezpośredni, jak się wydaje. Jeśli rozumiesz , co jest potrzebne do uruchomienia Bluray to w porządku .
Reply
#3

Dziękuję za szybką odpowiedź! Jak rozumiem trzeba konkretny kodek wideo, który jest do pobrania ?
Reply
#4

Nie tylko kodeka. Istnieje również kilka innych rzeczy, które mogą być potrzebne. Bluray audio jest szyfrowane wewnątrz wraz z filmem wewnątrz samej płyty bluray. Jest mało prawdopodobne, że można po prostu odtworzyć BluRay tytuły właśnie tak. To przyzwyczajenie wyświetlać nic nie jest jakiś dźwięk będzie produkowany. Wymaga to kilka rzeczy do odszyfrowania przed odtwarzaniem w celu uzyskania HD DTS i Dolby TrueHD z niego. Jednym ze sposobów jest: Zgrać całą BluRay do komputera i używać odtwarzacza z kodekiem obsługiwanych do odtwarzania. Może to wymagać będzie każda filmy będzie między 30GB do 50GB. I zajmuje dużo czasu, aby zgrać. Innym sposobem jest znalezienie oprogramowania, aby je odszyfrować, jak Slysoft HD. To jeden trzeba zapłacić za abonament za codzienne aktualizacje na temat najnowszych filmach. Tak długo, jak istnieje nowe tytuły zwolnieniu, należy zaktualizować oprogramowanie. Po wygaśnięciu subskrypcji, nie otrzyma żadnych więcej aktualizacji. Brak aktualizacji = brak nowych filmów do oglądania. Innym sposobem jest zakup EOL HDMI karty włączone dźwięku. Więc tak.
Reply
#5

Czy mam prawo powiedzieć, że opcja 1 będzie najlepszym rozwiązaniem do wykorzystania przypadku TS od czasu oznacza to większość dysków BD na rynku może zrobić i miejsca na dysku twardym jest dość tania (czyli bardziej opłacalne w porównaniu z wykorzystaniem Slysoft lub uzyskanie że dźwięk EOL karta)?
Reply
#6

Jeszcze raz dzięki za sugestie ! To jest to ! Wygląda na to, odtwarzanie filmów Blu-ray na moim komputerze będzie dużo trudniejsze ( nie pojawiały się w hali Blu- ray telewizorze) . Nie mogłem się doczekać , aby robić to w najwyższej jakości dźwięku i korzystania z koncertów . Odnośnie Slysoft HD : Czy to nie jest trochę niebezpieczne do zakupu tego oprogramowania , ponieważ deweloper jest skierowana sądową wytwarzania programu Blu- Ray Zgrywanie ? Korzystanie może stać się nielegalne , jak również?
Reply
#7

Qwerty napisał: Jeszcze raz dzięki za sugestie ! To jest to ! Wygląda na to, odtwarzanie filmów Blu-ray na moim komputerze będzie dużo trudniejsze ( nie pojawiały się w hali Blu- ray telewizorze) . Nie mogłem się doczekać , aby robić to w najwyższej jakości dźwięku i korzystania z koncertów . Odnośnie Slysoft HD : Czy to nie jest trochę niebezpieczne do zakupu tego oprogramowania , ponieważ deweloper jest skierowana sądową wytwarzania programu Blu- Ray Zgrywanie ? Korzystanie może stać się nielegalne , jak również? Nie jest to oprogramowanie do zgrywania . Jest tylko po prostu wyciągając zaszyfrowanych danych i odszyfrowywania do odtwarzania. Ten program jest wyjątkowy. I nic jej nie jest nielegalne . TBH , że lepiej , aby kupić zwykłego odtwarzacza Bluray , dołączony go przez HDMI do monitora lub odbiornika AV , a następnie do monitora. Jest to najlepszy sposób, aby cieszyć się dobrą jakością surround .
Reply
#8

Qwerty napisał: Potrzebuję trochę pomocy : szuka napęd Blu-ray do oglądania filmów Blu-ray na moim komputerze , ale wydaje się , że wszystkie dyski wewnętrzne idą za $ 150 i powyżej. Czy ktoś ma zaleceń dotyczących tani i dobry napęd Blu-ray ? Jak dotąd najlepsza oferta wydaje się być kąpieli solankowych w napędzie LG OEM od Amazon. Nie trzeba być wielokrotnego zapisu , ponieważ tak naprawdę nie przewidują dzień Blu- ray staną się powszechne, dzięki thumbdrives i przenośny dysk twardy. Dzięki! Tak , dałem się i dostał wewnętrzny czytnik LG z Amazon . Dziwne mam czytnika Liteon 8x z SLS dla Sgd60 + kilka lat temu . Oszołomiony sobie sprawę, że nowe dyski są droższe.
Reply
#9

Mam LG Blu -ray wewnętrzny napęd do odegrania moją kolekcję Blu -ray i echo tego, co mówili inni . To nie jest tak proste jak się wydaje. To wszystko było w porządku odtwarzania Blu-ray z moim apartamencie wideo Cyberlink i wszystko nagle , to po prostu przestał grać ostatnią płytę z filmem gwałtownie. To skłoniło mnie do aktualizacji mój napęd LG i nadal nie działa po aktualizacji . Google dla obejścia potwierdził , że oprogramowanie nie będzie przeczytać najnowsze wydanie tytuł filmu ze względu na zaktualizowaną szyfrowania na samej płycie. Dał się i biorąc pod uwagę, aby uzyskać odpowiedniego odtwarzacza Blu- ray i podłączyć do mojego monitora zamiast . Tymczasem Używam PS4 do odtwarzania płyt Blu- ray i napęd LG pracuje na biegu jałowym , a tylko sporadycznie używane do instalacji oprogramowania DVD.
Reply
#10

PS4 podłączyć do mojego amplitunera i monitorować ftw !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)