Fibre usługodawców ( Który jest najlepszy? )
#1

Które usługodawca zapewnić najlepszą Fibre ? Pod względem trwałości i szybkości ?   Singtel   M1   Starhub   Reakcje i opinie są zbyt mile widziane.
Reply
#2

Możesz czytać te wątki Informacje M1 FIBRE SZEROKOPASMOWE DYSKUSJA / SIEĆ USTAWIENIA / INFO / PROMOCJA SingNet Fiber Szerokopasmowy zainstalowana ..... StarHub MaxInfinity Światłowody - Doświadczenie
Reply
#3

Wygląda na to, Starhub i M1 klienci mający problem z błonnika.
Reply
#4

Proponuję poszerzyć i spojrzeć na MyRepublic i ViewQwest oraz
Reply
#5

Boltersdriveer napisał: Proponuję poszerzyć i spojrzeć na MyRepublic i ViewQwest oraz i superinternet (= tt'll obejmować pełny zakres dostawców
Reply
#6

etherealism napisał: i superinternet (= tt'll obejmować pełny zakres dostawców Jakoś myślę, że został indoktrynacji do użytkowników końcowych , aby tylko zobaczyć ISP światłach ...
Reply
#7

Po tym wszystkim , myślę, że M1 oferuje najlepszą ofertę
Reply
#8

Po tym wszystkim , myślę, że M1 oferuje najlepszą ofertę
Reply
#9

Qubicfactor napisał: Jakoś myślę, że został indoktrynacji do użytkowników końcowych , aby tylko zobaczyć ISP światłach ... Sygnalizacji świetlnej łatwo zobaczyć co. Nie wielka niespodzianka .
Reply
#10

Używam super, a oni nadal wysyłać e-maile dotyczące rzeczy, które Pobrałem które nie są zgodne z ich zasad użytkowania bla bla ... To irytujące i naprawdę nie radzą sobie dobrze na grach.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)