HGST Deskstar NAS HDD zawsze gorąca ?
#1

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   r HGST Deskstar NAS HDD lepszy niż inny dysk twardy , czy jest to czas na RMA ?
Reply
#2

Moja Toshiba (a przemianować Hitachi ) biegnie do 47 do 51 stopni ... więc ... Oni nie działają cieplejsze i głośniejsze nawet w porównaniu z innymi dyskami 7,2 tys . Również przeczytać tę opinię : http://thepcenthusiast.com/hgst-desk...rive-review/2/
Reply
#3

wwenze napisał: Moja Toshiba (a przemianować Hitachi ) biegnie do 47 do 51 stopni ... więc ... Oni nie działają cieplejsze i głośniejsze nawet w porównaniu z innymi dyskami 7,2 tys . Również przeczytać tę opinię : http://thepcenthusiast.com/hgst-desk...rive-review/2/ ech ... nie powinien kupiłem ten dysk , jeśli Czytałem, że przegląd ...
Reply
#4

TS , w którym zainstalowany ten dysk i wszelkie wentylator ?
Reply
#5

jtjt00 napisał: TS , w którym zainstalowany ten dysk i wszelkie wentylator ? używam go w moim zatoki hot swap (raz w tygodniu , kilka godzin) , to zastosowanie do przechowywania i pobierania moich plików multimedialnych ...
Reply
#6

Hot swap zatoki bez wentylatora chłodzącego nie nadaje się do użytku , przedłużaj , na pewno się nagrzewać podczas pracy dysku twardego , niezależnie od marki / modelu. Powinny znaleźć obudowę zewnętrzną z wentylator zamiast .
Reply
#7

jtjt00 napisał: Hot swap zatoki bez wentylatora chłodzącego nie nadaje się do użytku , przedłużaj , na pewno się nagrzewać podczas pracy dysku twardego , niezależnie od marki / modelu. Powinny znaleźć obudowę zewnętrzną z wentylator zamiast . również moja Toshiba 6TB nigdy nie osiągnie blisko 50 ° C , nawet po użyciu godzinę od obciążenia . Po prostu nie rozumiem , dlaczego HGST NAS zaprojektowane go uruchomić tak gorąco. Używam dysków losowo i przechowywać je w polu Dysk HDD Protective więc obudowa zewnętrzna jest poza ...
Reply
#8

no cóż , może polecić mi dobrą obudowę zewnętrzną z wentylatorem chłodzącym , więc można go przekazywać mojej siostrzenicy o jej kopii zapasowej użytkowania.
Reply
#9

12122012 napisał: no cóż , może polecić mi dobrą obudowę zewnętrzną z wentylatorem chłodzącym , więc można go przekazywać mojej siostrzenicy o jej kopii zapasowej użytkowania. może chwycić go w SLS .
Reply
#10

oh tylko u del twój drugi post hehe ya dlatego kupiłem go na pierwszym miejscu .... ZrE0_Cha0s napisał: może chwycić go w SLS . Dzięki każdy pomysł , który sklepów sprzedających r ? to męczące zapytać od sklepu do sklepu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)