Doradzamy w 27 "~ 28 " Monitor
#1

Cześć wszystkim,   Staram się zdecydować, co Monitor dostać. Budżet wynosi od $ 500 do $ 900 (cos nie mam pojęcia wat dostać).   I być using Palit GTX 1070 Dual.   Moja użycie jest surfowania netto + film> gry. Nie będę robić żadnego uaktualnienia do mojego pulpitu raz ustawić go i będzie go używać do 5 lat lub dłużej.   Na razie będę grał gry jak Crysis / Ubiór wojen 4 / Diablo 4 (wkrótce usłyszałem) / Halo 5 / Final Fantasy (wkrótce myślę) / Doom 4 / Witcher 3 / Call of Duty. Zasadniczo bardziej ku FPS. Gdy nowsza gra się bardziej wymagający, ja po prostu użyć do przeglądania sieci.   Biorę zdjęcie podczas podróży, więc ja od czasu do czasu spojrzeć thru zdjęcie, ale trudno mi robić żadnych edycji zdjęć. Mogę tot ..... Tak więc, jest to mój najniższy priorty.   Jestem mylić, co połączenie technologii, aby uzyskać dla monitora.   Rozdzielczość UHD / QHD Panel IPS / VN / TN. Szeroki ekran / Ultra szeroki. Krzywa Ekran / mieszkania. G-Sync lub bez G-Sync. Odpowiadanie czasu, myślę, że jest wystarczająco dobry 5ms. częstotliwość odświeżania, myślę 60Hz jest wystarczająco dobre.   Po głębokim rozważeniu, myślę, że chcę QHD + IPS / VN + szeroki + Curve + 5ms + 60Hz.   I naprawdę nie wiem, czy powinienem dostać 1 z G-Sync. Czy powinienem?   Każdy może polecić? Albo nie jest coś, co jest w moim budżecie / uwagę?
Reply
#2

nuky8181 napisał: Cześć wszystkim, ... Po głębokim rozważeniu , myślę, że chcę QHD + IPS / VN + szeroki + Curve + 5ms + 60Hz . ... u można rozważyć acer X34
Reply
#3

qwerty_111 napisał: Właśnie kupiłem samsung U28E590D z qoo100 za $ 539 za wyjątkiem Singapuru niestandardowego podatku. Myślę, że doda się do może być $ 590 . to 28 calowy monitor TN, czas reakcji 1 ms z 1 miliarda kolorów wsparcia zastąpić mój 6-letni monitor. Ok. Idę sprawdzić przeglądu. Mam nadzieję, że kolor na TN jest dobra. ZrE0_Cha0s napisał: u można rozważyć acer X34 Wiem , że jeden .... Naprawdę chciałem ultra szeroki, ale wtedy muszę przejść większy niż 30 " , a dziura w kieszeni byłby jeszcze większy ..... Zastanawiam tot XB281HK ale bardzo lubię słuchać więcej komentarzu . Projekt mądry chciałbym przejść do bardziej uproszczonej konstrukcji , jeśli to możliwe .
Reply
#4

nuky8181 napisał: Ok. Idę sprawdzić przeglądu. Mam nadzieję, że kolor na TN jest dobra. Wiem , że jeden .... Naprawdę chciałem ultra szeroki, ale wtedy muszę przejść większy niż 30 " , a dziura w kieszeni byłby jeszcze większy ..... Zastanawiam tot XB281HK ale bardzo lubię słuchać więcej komentarzu . Projekt mądry chciałbym przejść do bardziej uproszczonej konstrukcji , jeśli to możliwe . ale XB281HK isnt krzywą i szeroki ekran choć ... (tak mówią )
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: ale XB281HK isnt krzywą i szeroki ekran choć ... (tak mówią ) Tak. Dlatego jestem tutaj .... Spędziłem wczoraj przeglądania na monitorze , dopóki nie poddał się i przyszedł tutaj, aby poprosić o poradę. Wow U28E590D dla tej ceny jest z Korei. To znaczy, że się nie mając gwarancji ..... kuszony po przeczytaniu recenzji, ale jestem przestraszyć jakiejkolwiek wady .....
Reply
#6

nuky8181 napisał: Tak. Dlatego jestem tutaj .... Spędziłem wczoraj przeglądania na monitorze , dopóki nie poddał się i przyszedł tutaj, aby poprosić o poradę. Wow U28E590D dla tej ceny jest z Korei. To znaczy, że się nie mając gwarancji ..... kuszony po przeczytaniu recenzji, ale jestem przestraszyć jakiejkolwiek wady ..... po prostu sprawdzić, czy monitor, wydaje się sprzedażą sg na 899 ( ur zakresie budżetu ) http://www.straitstimes.com/tech/pcs...theres-a-catch
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: po prostu sprawdzić, czy monitor, wydaje się sprzedażą sg na 899 ( ur zakresie budżetu ) http://www.straitstimes.com/tech/pcs...theres-a-catch Widziałem tego monitora sprzedaje za $ 699 w czasie pokazać.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: u można rozważyć acer X34 $ 1300 + lol.
Reply
#9

nuky8181 napisał: Tak. Dlatego jestem tutaj .... Spędziłem wczoraj przeglądania na monitorze , dopóki nie poddał się i przyszedł tutaj, aby poprosić o poradę. Wow U28E590D dla tej ceny jest z Korei. To znaczy, że się nie mając gwarancji ..... kuszony po przeczytaniu recenzji, ale jestem przestraszyć jakiejkolwiek wady ..... jest 1 rok gwarancji , ale musi wysyłać Korei. nie jest tego warte.
Reply
#10

Można uznać to : 29UC88 Ostatnia COMEX show jest 799 (nie wiem, obecne ceny sprzedaży)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)