Nowy ASUS GeForce GTX 950 2G wymaga żadnego zasilania PCIe
#1

Nowy ASUS GeForce GTX 950 2G wymaga żadnego zasilania PCIe
Reply
#2

wow, może następnym gen GPU , wszystkie bez potrzeby zasilania PCIe już , cała deska uaktualnić z większym wyjściem watach od pasa już teraz mogą PCIe !!
Reply
#3

ale jest to jeden z NVIDIA GTX 950 underpower ? znany jako wydaniu SE (nie wiem co oznaczają )
Reply
#4

Odjechane MOBA gracze radujcie się! Wysyłane z LGE LG- H815 korzystając GAGT
Reply
#5

Allanlee82 napisał: wow, może następnym gen GPU , wszystkie bez potrzeby zasilania PCIe już , cała deska uaktualnić z większym wyjściem watach od pasa już teraz mogą PCIe !! Jego dobra, aby zobaczyć przyzwoitą kartę, która nie wymaga dodatkowego źródła zasilania , ale jest mało prawdopodobne, aby def środkowej i wyższej klasy bez konieczności zasilania dodatkowego . W każdym razie , nie jestem pewien, czy jest wymagana tak duża PCB i chłodniejsze dla karty z niższym zużyciu energii. Byłoby to idealne kartkę za mała forma HTPC / światła automatu do gier .
Reply
#6

dobre dla lekkich użytkowników gier
Reply
#7

jeszcze wydana >> ?? >
Reply
#8

Nie patrz punkt takiej karty. GTX 950 sam w sobie jest jednym z najmniej efektywnych energetycznie karty Maxwell ze względu na zakres funkcji niepełnosprawnych. Poprzez ograniczenie poboru mocy na siłę , powinni downclock ciężko spotkać taki poziom mocy . O ile nie są one za pomocą śmietankę SKU , które bardzo wątpienia tak. Stąd trzeba zobaczyć pierwsze testy wydajności .
Reply
#9

Mugenpower78 napisał: jeszcze wydana >> ?? > Widziany go w cybermind stoisku podczas ona, nie wiem, czy to ten, czy też istnieje inna Verison .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)