Wartość Obudowa Zalecenie
#1

Chcę zbudować nową platformę do gier . Początkowo planował ponowne wykorzystanie istniejących Ikonik PL sprawę , jednak nie może się zmieścić Gigabyte GeForce GTX 980 G1 (długość 300 mm).   Każda wartość Obudowa być zalecane? wolą nie przekraczają 80 SGD i format ATX .   Dzięki
Reply
#2

Coolermaster N200 jeśli mobo mATX Corsair 100R jest ATX imo Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#3

Można spróbować Enermax Fulmo -Q za $ 59 na cybermind i fuwell
Reply
#4

Sharkoon BD28 lub T28 . Region $ 7X .
Reply
#5

Równie dobrze można zapytać o innych spożywczych . Dawno śledzę trendy PC . Obecny plan : Procesor: i5-6600K ( planowanie łagodnym podkręcania , około 15 % prędkości bazowej) CPU Cooler : Potrzebujesz pomocy tutaj . MB : - MSI Z170A Gaming Pro lub Asus Z170 - Pro Gaming lub - Mate MSI Z170A PC lub Asus Z170 -K nie wiem, czy dodatkowych ozdobników na wyższych płycie czołowej warte dodatkowych pieniędzy . Pamięć: Corsair Vengeance LPX 16GB ( 2x8GB ) DDR4 DRAM 3000MHz C15 ( 85 USD ) , Amazon Przechowywanie: ponowne wykorzystanie Zasilanie: Potrzebujesz pomocy tutaj , wolą modułowe z co najmniej 650W i wydajności brązu GPU : Gigabyte GeForce GTX 980 G1 Case : Nie trzeba jaskrawy typ , brzydki jest w porządku, jak well.good powietrza i dobrego panelu ( wsparcie rozszerzenia USB3.0 ) Przód jest korzystne.
Reply
#6

Rozejrzyj się za sprawy Sharkoon . Dość tani i jest wyposażony w dmuchawę (-y ) LED wewnątrz
Reply
#7

belmont_a napisał: Równie dobrze można zapytać o innych spożywczych . Dawno śledzę trendy PC . Obecny plan : Procesor: i5-6600K ( planowanie łagodnym podkręcania , około 15 % prędkości bazowej) CPU Cooler : Potrzebujesz pomocy tutaj . MB : - MSI Z170A Gaming Pro lub Asus Z170 - Pro Gaming lub - Mate MSI Z170A PC lub Asus Z170 -K nie wiem, czy dodatkowych ozdobników na wyższych płycie czołowej warte dodatkowych pieniędzy . Pamięć: Corsair Vengeance LPX 16GB ( 2x8GB ) DDR4 DRAM 3000MHz C15 ( 85 USD ) , Amazon Przechowywanie: ponowne wykorzystanie Zasilanie: Potrzebujesz pomocy tutaj , wolą modułowe z co najmniej 650W i wydajności brązu GPU : Gigabyte GeForce GTX 980 G1 Case : Nie trzeba jaskrawy typ , brzydki jest w porządku, jak well.good powietrza i dobrego panelu ( wsparcie rozszerzenia USB3.0 ) Przód jest korzystne. Pytam cię ah GPU jest potwierdzić kupił już ah Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#8

Stronicowania dla nexus .
Reply
#9

Jestem przypadek sześcian kochanek, więc polecam wziąć cieplnej rdzenia V21 . Musi rozciągać abit budżecie. ~ 89
Reply
#10

Próbując wyładować swoją aktualną jeden ah. HAHAHAHA . kaixax555 napisał: Pytam cię ah GPU jest potwierdzić kupił już ah Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)