Czy u przetestować swój komputer bez procesora ?
#1

Czy to możliwe , aby przetestować moje mobo , ram, GPU wifi i zasilacza bez CPU jeszcze ?   Rozumiem, że nie uruchamia się BIOS. Ale jak ja po prostu sprawdzić, czy to działa pierwsza przyczyna mój układ Intel przyjdzie później.
Reply
#2

U spróbować le pozwól nam znać ?
Reply
#3

shadow84 napisał: U spróbować le pozwól nam znać ? Ha ha I straszyć będą smażyć coś gdybym włączyć bez cpu
Reply
#4

kthxbai88 napisał: Ha ha I straszyć będą smażyć coś gdybym włączyć bez cpu Wiesz, istnieje ryzyko, a mimo to nadal poprosić ppl spróbować i informacje zwrotne wy ??? Proponuję u po prostu cierpliwie czekać na przyjazd cpu ur następnie u spróbować.
Reply
#5

shadow84 napisał: Wiesz, istnieje ryzyko, a mimo to nadal poprosić ppl spróbować i informacje zwrotne wy ??? Proponuję u po prostu cierpliwie czekać na przyjazd cpu ur następnie u spróbować. Nie dań nie pytając ppl celowo próbować, po prostu zastanawiasz się , czy ktoś zrobił to wcześniej. Chyba poczekam następnie
Reply
#6

nahhhh nic się nie stanie .. nie ma sensu w to robić
Reply
#7

Grab popcorn
Reply
#8

kthnxbai 10kkj
Reply
#9

Procesor jest jednym z najważniejszych ( muszą ) komponent POST. Bez jakiegokolwiek kluczowego komponentu , nie będzie w stanie zasilić płytę główną nie mówiąc smażone planszę.
Reply
#10

commach napisał: Procesor jest jednym z najważniejszych ( muszą ) komponent POST. Bez jakiegokolwiek kluczowego komponentu , nie będzie w stanie zasilić płytę główną nie mówiąc smażone planszę. Podobnie jak u ludzi bez mózgu? Myśl może uruchomić maszynę zombie do badania kończyn ciągu okresu sklepie Zwrot / powrotną.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)