Potrzebujesz pomocy z Upgrade
#1

Hi guys , nie zostały DIYing przez długi czas , więc chciałby zasięgnąć porady na moim wante platformę , gdzie można uzyskać materiał (SLS chyba) w najlepszej cenie i należy to zmienić nic z tego . Głównie dla zamieci , gry parowych i prawdopodobnie przyszłego abit próbnym. nie będzie OCing .    1. i5 6600 + asus Z170 A ( nie wiem, czy to jest to, co powinien dostać) 2. corsair 2400 32GB 3. GTX970 ( mam już ) 4. Samsung 850 Pro 500GB SSD m2 ( nie pewny whats diff z m2 i M SATA) 5. Obudowa ? ( Patrząc na Chio obudowy jak Corsair 600C odwrotności CM Trooper ) 6. Zasilacz 1k ( już )   Budżet wynosi nie więcej niż 1.5k   Z góry dziękuję
Reply
#2

1. Jeśli zmieniasz cpu , odczekać Kaby jeziorem / zen 2. 16 GB nie wystarczy? 3. Jeśli chcesz w przyszłości proofing , 970 może być w stanie utrzymać swoje własne 1080p. Jakie rozdzielczości grasz dalej? 4. M.2 jest teraz bardziej powszechne niż mSATA i m.2 obsługuje PCIe x4 , które jest szybsze niż SATA. Może dostać 960 Evo sata ale również wystarczająco szybki dysk SSD 5. Obudowa Chio jak Evolve ATX / S340 elit ?
Reply
#3

allcrap napisał: Hi guys , nie zostały DIYing przez długi czas , więc chciałby zasięgnąć porady na moim wante platformę , gdzie można uzyskać materiał (SLS chyba) w najlepszej cenie i należy to zmienić nic z tego . Głównie dla zamieci , gry parowych i prawdopodobnie przyszłego abit próbnym. nie będzie OCing . 1. i5 6600 + asus Z170 A ( nie wiem, czy to jest to, co powinien dostać) 2. corsair 2400 32GB 3. GTX970 ( mam już ) 4. Samsung 850 Pro 500GB SSD m2 ( nie pewny whats diff z m2 i M SATA) 5. Obudowa ? ( Patrząc na Chio obudowy jak Corsair 600C odwrotności CM Trooper ) 6. Zasilacz 1k ( już ) Budżet wynosi nie więcej niż 1.5k Z góry dziękuję Jaki jest Twój obecny RIG ?
Reply
#4

1. Czy u należy , że możliwości mobo ? jeżeli nie można uzyskać B150 lub h170 . 2. 16GB powinno wystarczyć u. 3. być może rozważyć uaktualnić ten 1st ? ) 4. trzeba taki dobry SSD ??? Nawet w grach normalny SSD jest prawie taka sama jak M.2 SSD. 5. trochę wiem whats preferencji ponieważ zarówno u like przypadku są zupełnie różne . 6. Ile lat już ??? Ogólnie myślę, że ci, co u dostać są bardziej lub mniej może osiągnąć 1k + może blisko 1.2k ?
Reply
#5

Witam wszystkich, dzięki za odpowiedź . Zapomnę obecną platformę , ale jest to około 6 lat temu już . Odpowiadanie ten fr biurowego XD na płycie głównej nie jestem pewien, jaki rodzaj funkcji Z170 różni się od godziny i IIIb. powodować zbyt dużo czytać. hahaa .. myślę Ram 32GB , dzięki czemu można dostać się nad portem , by nigdy nie amatorskie , jeśli DDR5 pamięci RAM nie jest z tego czasu. ale może naprawdę można rozważyć 16 GB , więc można zaoszczędzić trochę pieniędzy i pompowania go gdzieś indziej. dla mojego SSD wybrałem go myśląc, że będzie szybciej na ogólną wydajność i ładowania razy. albo co SSD jest zalecane, ponieważ wystarczy ?? czy mogę zapisać się tu i tam może być naprawdę może rozważyć uaktualnienie GPU . czy istnieje zapotrzebowanie na układ chłodzenia ?? jak dla obudowy wydaje się inna, ale jej na podstawie FATC że ja kładę mój komp po lewej .. więc odwrotnego przypadku , aby zobaczyć panel boczny . albo jest ogólny wygląd, który ładnie wygląda . ha ha
Reply
#6

1 i 2. Jeśli oc , a następnie dostać Z mobo . W przeciwnym razie zadowolić h lub b z 2133mhz RAM. Z mobo dla oc więc dostać 6600k i5 lub i7 6700k . Z wsparcia mobo wyższe Hz RAM również . 4. Nie należy uzyskać wersji Pro. Nie warte swojej ceny dla tego niewielką poprawę . Uzyskaj evo zrobi. M.2 należy skontaktować się z mobo idziesz po . Bo mają M.2 SATA i M.2 PCIe oraz M.2 nvme . Nie daj się niewłaściwy . 5. Corsair 600c odwrotna . Corsair rzeczy mają całkiem dobry projekt do prowadzenia przewodów . Jeśli idzie oc trasy a następnie przejść do ciekłego ostygnięcia. Jeśli nie oc wentylatora stock zrobi. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#7

że u czekać w przyszłym roku , aby uaktualnić LA. ur części są nadal bardzo istotne.
Reply
#8

singupingu napisał: 1 i 2. Jeśli oc , a następnie dostać Z mobo . W przeciwnym razie zadowolić h lub b z 2133mhz RAM. Z mobo dla oc więc dostać 6600k i5 lub i7 6700k . Z wsparcia mobo wyższe Hz RAM również . 4. Nie należy uzyskać wersji Pro. Nie warte swojej ceny dla tego niewielką poprawę . Uzyskaj evo zrobi. M.2 należy skontaktować się z mobo idziesz po . Bo mają M.2 SATA i M.2 PCIe oraz M.2 nvme . Nie daj się niewłaściwy . 5. Corsair 600c odwrotna . Corsair rzeczy mają całkiem dobry projekt do prowadzenia przewodów . Jeśli idzie oc trasy a następnie przejść do ciekłego ostygnięcia. Jeśli nie oc wentylatora stock zrobi. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT Dzięki. To brzmi o prawo. Corsair 600c odwrotna wygląda dobrze jak mój pulpit jest po lewej XD .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)