Która karta GFX może produkować 4K @ 60Hz przez HDMI ?
#1

Zaplanuj go podłączyć do mojego 4K telewizora tylko za pomocą HDMI. Słyszałem, że Geforce kartki są przeważnie w stanie to zrobić , ale nie te, AMD. Każdy może sprawdzić ? Również tam jest coś takiego jak kabel HDMI 2.0 ? Dzięki.
Reply
#2

purpleberry napisał: Zaplanuj go podłączyć do mojego 4K telewizora tylko za pomocą HDMI. Słyszałem, że Geforce kartki są przeważnie w stanie to zrobić , ale nie te, AMD. Każdy może sprawdzić ? Również tam jest coś takiego jak kabel HDMI 2.0 ? Dzięki. Można sprawdzić specyfikacje dla karty graficznej portów I / O ( tj HDMI 2.0 / ) przed zakupem , aby upewnić się . Wszystko Maxwell (czyli GTX 900 series) powinny sportu HDMI 2.0 Nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0, można użyć hdmi2.0 . telewizor HDMI również USB 2.0 ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#3

monikernemo napisał: Można sprawdzić specyfikacje dla karty graficznej portów I / O ( tj HDMI 2.0 / ) przed zakupem , aby upewnić się . Wszystko Maxwell (czyli GTX 900 series) powinny sportu HDMI 2.0 Nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0, można użyć hdmi2.0 . telewizor HDMI również USB 2.0 ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT Dzięki. Telewizor ma tylko naklejkę mówiąc 4K @ 60Hz , ale nigdzie nie wskazuje , że jest to HDMI 2.0 . Obecnie mam R9 290 ale po sprawdzeniu niektóre opinie online, to nie robi \ t wydają się potwierdzać 60Hz poprzez HDMI, DP , która biegnie tylko dobrze . Wygląda na to, że lepiej poczekać na serii w ciągu najbliższych kilku tygodni 1070 .
Reply
#4

purpleberry napisał: Dzięki. Telewizor ma tylko naklejkę mówiąc 4K @ 60Hz , ale nigdzie nie wskazuje , że jest to HDMI 2.0 . Obecnie mam R9 290 ale po sprawdzeniu niektóre opinie online, to nie robi \ t wydają się potwierdzać 60Hz poprzez HDMI, DP , która biegnie tylko dobrze . Wygląda na to, że lepiej poczekać na serii w ciągu najbliższych kilku tygodni 1070 . Jakie gry masz zamiar uruchomić? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#5

Tylko karta Nvidia GTX 950 Maxwell powyżej lub lepszy ma HDMI 2.0 . Wystarczy upewnić się, port wyjściowy (GPU) i port wejściowy (TV) są oba porty HDMI 2.0 . Kabel HDMI nie ma znaczenia. Używasz LG 4K TV też?
Reply
#6

AMD zapowiada Next Gen VGA 1jun . chciałbym Tahan abit porównać oba obozy przed jakimikolwiek kupuje .
Reply
#7

purpleberry napisał: Zaplanuj go podłączyć do mojego 4K telewizora tylko za pomocą HDMI. Słyszałem, że Geforce kartki są przeważnie w stanie to zrobić , ale nie te, AMD. Każdy może sprawdzić ? Również tam jest coś takiego jak kabel HDMI 2.0 ? Dzięki. GTX 950 poniżej $ 200 ze Citibank Dziki weekend 10 % taniej ... http://www.lazada.sg/palit-geforce-g...5-2163334.html
Reply
#8

monikernemo napisał: Można sprawdzić specyfikacje dla karty graficznej portów I / O ( tj HDMI 2.0 / ) przed zakupem , aby upewnić się . Wszystko Maxwell (czyli GTX 900 series) powinny sportu HDMI 2.0 Nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0, można użyć hdmi2.0 . telewizor HDMI również USB 2.0 ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT Tylko GM206 SKU GPU będzie sportu HDMI 2.0 ....
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: Tylko GM206 SKU GPU będzie sportu HDMI 2.0 .... http://www.geforce.com/hardware/desk...specifications to było to, co myślałem, ale spójrz na link powyżej Wygląda na wszystkich Maxwell GPU updated ich HDMI na HDMI 2.0 Potwierdzenie: https://www.zotac.com/us/product/gra...d/gtx-970#spec
Reply
#10

Dzięki dla ludzi napiwków. Byłem zakupem AMD przez ponad 10 lat, więc może spróbować 1070 , kiedy to będzie uruchomić w ciągu kilku tygodni. monikernemo napisał: Jakie gry masz zamiar uruchomić? Rzadko grać teraz, ale raz na jakiś czas może Total War . Nie wiem, czy 1070 będzie wykrwawić się na śmierć pod 4K z tysiącami armii.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)